X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak owulacji a bolesność piersi
Odpowiedz

Brak owulacji a bolesność piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam miec owulacje 15/16 dnia cyklu, a jest juz 18 dzien cyklu i niestety sie nie pojawiła... Nie zaobserwowałam żadnego skoku temperatury. Jednak co najdziwniejsze od 15 dnia cyklu strasznie (bardziej niż zwykle) bolą mnie piersi... Od 5 dni zażywam niepokalanka w celu zmniejszenia bolesności piersi (zdarzała mi sie juz wczesniej ale nigdy tak intensywna). Czy niepokalanek mogl miec wpływ na temperaturę? I czy mógł spotęgować ich bolesność?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • edyta Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak u Ciebie z prolaktyną?

  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam jeszcze badan ale podejrzewam, ze wysoka. Przez długi czas bralam tabletki które podwyższają poziom prolaktyny... Dlatego tez zdecydowałam sie na niepokalanka ale poki co wcale nie działa...

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jak podejrzewasz prolaktynę zrób badania i udaj się do lekarza. Zioła czasami brane na własną rękę mogą więcej namieszać niż poprawić...

  • monic81 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam castagnus przez 3 miesiace tak jak jest zalecane. Po 3 miesiacach musialam miec wywolywana miesiaczke bo mialam niepekniety pecherzyk ok 3cm. Po usg gin powiedzial ze mam nieskonczony cykl i owulacji od 3 miesiecy nie bylo.Prolaktyny tez wczescniej nie badalam. Zaczelam brac castagnus bo mialam problemy z owulacja. Po 3 miesiacach brania wynik prolaktyny byl ok.(ale nie wiem jaki byl przed) Trzeba uwazac bo on lekko stymuluje pecherzyki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ