X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację brak rozciagliwego śluzu
Odpowiedz

brak rozciagliwego śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam wiesiołka, po prawie roku be śluzu płodnego rozciągliwego, jedna terapia i już się pojawił i to w sporych ilościach. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od najbliższego cyklu zaczynam, jestem ciekawa czy mi pomoże, bo słyszałam że nie każdemu pomaga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko pamiętaj, ze należy brać tylko do owulacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wiem ze tylko do owulacji...
    Najgorsze że ja nigdy nie wiem kiedy ją mam :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ