X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację brak rozciagliwego śluzu
Odpowiedz

brak rozciagliwego śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od jakiś 3 miesięcy nie mam rozciagliwego śluzu tylko wodnisty dosłownie jest go tyle ze mam wrażenie ze się posiusialam.. I nie czuje klucia owulacyjnego a wcześniej czułam. Czy. Śluz wodnisty jest prawidłowy i czy zamiast rozciagliwego, wodnisty da mi jakieś szanse?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wodnisty też jest śluzem płodnym, pytanie tylko kiedy go masz i czy jest to faktycznie ten wodnisty ;)
    A jak śluz szyjki ? Na wierzchu możesz mieć inny niż na szyjce

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres mam 24 -25.wodnisty miałam z jakieś 3,4 dni. Był to 7,8,8,10. Śluz jest przejrzysty. Z mieszanka białego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na palcu jest taki jak opisałam wyżej. A na majtkach wsiaka i trudno mi ocenić

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 18 stycznia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada pobierz palcem sluz z szyjki, wsadz palec i poszukaj w srodku czegos w odczuciu podobnego do glowki penisa ;) tylko ten sluz jest wiarygodny kiedy ma sie watpliwosci

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie sluzem ja wogole go nie mam nawet teraz, podobno w ciazy jest rozciagliwy a ja sporadycznie mam na papierze przezroczysty wodnisty on sie kwalifikuje do plodnego, jak nie wiedzialam o ciąży to mój śluz który dopiero wieczorem 'wygrzebalam' rozciagal sie na 1-2mm a teraz znowu sucho, jak wkładam luteine to na palcu mam malutko sluzu białego tu jest sprawa indywidualna, a zeby bylo smiesniej mój mąż wie lepiej ode nnie kiedy mam więcej śluzu bo mówi że raz sucha raz mokra hehe, nawet zerknij jak mój wykres wyglada ja bym nie pomyslala ze to ciazowy bo sa góry i doliny ;)
    powodzenia życzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest problem bo.nie potrafię wyczuć owulacji.... :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A znacie może jakieś leki jakieś tabletki bez recepty na występowanie śluzu rozciagliwego? Jeśli tak to czy wam.pomógł.i ile kosztuje

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapsulki z olejem wiesiolka do dnia owulacji lub siemie lniane do picia przez caly cykl ;)
    Moj lekarz mowi, ze wiekszosc kobiet nie moze stwierdzic owulacji po objawach, bo u mniejszosci one wystepuja poza tym z cyklu na cykl moga sie zmieniac i wystepowac badz nie...
    Czesto w okolicach owulacji pojawia sie tradzik, nieraz boli ktorys jajnik, ale to tez nie jest potwierdzenie ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zaparzylam siemię lniane. Potem trochę syropu na kaszel. Będę stosować to cały cykl. Mam nadzieje ze śluz się poprawi jak myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinien byc ok ;)
    3mam kciuki bo każda z bas ma inny organizm więc ciężko stwierdzić czy u ciebie cos sie ruszy

    agania lubi tę wiadomość

  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ubiegłym cyklu też nie zauważyłam rozciągliwego śluzu ani nawet wodnistego. Testy i inne objawy wskazywały, że owulka była a śluzu było mało i taki kremowy bardziej :/
    Ten cykl rozpoczęłam z wiesiołkiem. Biorę 1 tabletkę 500mg. Nie wiem czy to wystarczy.

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • siska Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ani wiesiołek, ani siemię lniane nie pomaga na śluz :( Podczas owulacji obserwuję u siebie tylko wodnisty. Wiesiołek biorę 3x2 do owulacji oczywiście już 4 cykl, a siemię zaczęłam pić w tym cyklu 2x dziennie i bez zmian...

    4c3tvfxm5qjowddy.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No muszę powiedzieć, że wiesiołek zdał egzamin. Na początku brałam 1 tabletkę 500 mg ale w 5dc zwiększyłam do 2 tabletek. Od wczoraj tj. 10 dc piękny rozciągliwy śluz. Nigdy tak rozciągliwego nie miałam... na około 10 cm spokojnie się rozciąga. Owulację mam zwykle ok. 12 dc.

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Edyta86 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 17 lutego 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Finlandia a jak długo brałaś olej z wiesiołka??to trzeba brać cały czas czy powinno się zastosować jakàś przerwę?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nigdy nie miałam śluzu rozciągliwego. Pierwszy raz dostałam takowy kiedy zaczęłam brać Castagnus na wywołanie owulacji i byłam wręcz w szoku, że tak on wygląda :) Lek jest ziołowy i bez recepty, więc możesz go śmiało brać. nie zaszkodzi a pomoże :) 2 razy dzięki niemu zaszłam w ciążę. Tylko po 3 mies brania trzeba zrobić miesiąc przerwy :)

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 7 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja już miesiąc biorę castagnus, i po miesiącu brania zauważyłam śluz. Tylko że miałam go tak średnio w jeden dzień i minimalnie w dzień poprzedni. Wypadały te dwa dni ze śluzem w 9 i 10 dc . A mam średnio owulację co 24-25 dni,czyli jeżeliby była owulacja to o dwa dni wcześniej, czyli zbyt wcześnie. Ale...testy owulacyjne tylko pokazywały bladszą kreskę od tej kontrolnej. Poza tym, dziś by mi wypadała owulacja (statystycznie, wg ovufriend i innych kalkulatorów), ale dziś już śluz suchy, taki biały proszek na majtkach, że się tak wyrażę...natomiast boli mnie podbrzusze...jakby dwa jajniki naraz. Czy w takim przypadku może być owulacja,choć śluz płodny był dwa-trzy dni temu??? dzięki za odp.

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczynam z suplementami na śluz bo ja nie mam go wcale...

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam na jakimś forum wypowiedzi dziewczyn które zaszły w ciążę bez śluzu więc nie ma chyba co panikować..zajście w ciążę bez śluzu może być trudniejsze aczkolwiek nie niemożliwe..

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 15 lutego 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj mój 12 dzień po owulacji, zrobiłam test i oczywiście bez pozytywnego nastawienia Ale wyszły dwie kreski czyli śluz wodnisty i mleczny to śluz płodny hura!!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ