X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brązowe plamienie. Przed owulacja?
Odpowiedz

Brązowe plamienie. Przed owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 14 października 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może któraś miała podobnie... Mam krótkie miesiączki (3 dni) w 8 dniu cyklu pojawiło się u mnie brązowe plamienie. Test owulacyjny negatywny. Kolejnego dnia, nadal plamienie plus mocno rozciągliwy przezroczysty śluz. Dziś 10 dzień cyklu, testu owu nadal negatywne. Plamienie ustało, śluzu nie widzę, ale czuję wilgoc. Czy to mogła być jednak owulacja...?

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 191 57

    Wysłany: 14 października 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey:) ja używam testów owulacyjnych, chciałam z droższych przejść na tańsze i z tego samego moczu robiłam równolegle badanie;) i okazało się, że jeden test pokazywał pik LH A drugi nie. Także może zmień testy, ja zostałam przy tych droższych. Mogła być owulacja szybciej, ale dowiesz się kiedy miesiaczke dostaniesz np. Jak sytuacja się będzie powtarzać idź do gina na kontrolę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ