X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cienkie Endo a szanse
Odpowiedz

Cienkie Endo a szanse

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sarenka89 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na kontroli i mam dość nie typową sytuację. Jestem w 22 dniu cyklu idealnie po owulacji (jest ciałko żółte 💪) i Endo tylko 7.3 mm a klika dni wcześniej w 18 dniu cyklu miało 8 mm. Dostaje progesteron pod język 2x dziennie + dopochwowo też 2xdziennie. Czy jest szansa na zagnieżdżenie przy tak cienkim Endo ? Jakieś naturalne sposoby na pogrubienie czy już nie ma co walczyć 😭

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ