X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cienkie endometrium
Odpowiedz

Cienkie endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Basia 1990 Przyjaciółka
    Postów: 104 26

    Wysłany: 14 lipca 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam na wizycie aktualnie 11 dzien. Lekarz powiedział że mam cienkie endo. Czy któraś z was miała podobny problem?

  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 505

    Wysłany: 16 lipca 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia 1990 wrote:
    Dziś byłam na wizycie aktualnie 11 dzien. Lekarz powiedział że mam cienkie endo. Czy któraś z was miała podobny problem?
    Tak, mam to samo, 10 dzień cyklu endometrium 4,7...masakra...
    Przygotowuje się do kolejnego kriotransferu.
    W związku z tym, że zmieniliśmy klinikę lekarz chciał spróbować na naturalnym cyklu, poprzednio miałam na sztucznych-estrofem x3 dziennie i endo ok 15 dnia dochodziło do 8 niestety transfery się nie powiodły. Jadę w poniedziałek na wizytę 14 dzień cyklu i zobaczymy ale lekarz sugeruje, że prawdopoodobie będzie trzeba odroczyć transfer na następny cykl tym razem sztuczny. Na mnie nie działają naturalne metody typu migdały, orzechy brazylijskie, awokadoni czerwone wino...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2022, 15:21

  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 17 lipca 2022, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam podobny problem. Bralam x lat tabletki anty, byc moze stąd.
    Zaszlam w ciaze w cyklu, gdzie endo 2 dni po owu bylo na usg o grubosci bodajze 5,9 albo 5,4mm wiec jest to ogolnie mozliwe :)

  • natala Ekspertka
    Postów: 187 221

    Wysłany: 20 lipca 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytane na różnych grupach: migdały, czerwone wino wytrawne, orzechy, witamina E 😇
    Generalnie żrodlem tego co dzieje w organizmie jest nasza dieta i tryb życia.
    Miala taki okres kiedy trenowałam dość intensywnie i w polaczeniu z ubogą dietą pojawiły się u mnie różne niedobory - jak się okazało moje endometrium miało wtedy max 5,6 mm. Po zmianie diety na bardziej propłodnościową i włączeniu wartościowych poduktów wszystko zaczęło wracać do normy.

    Może przyjrzeć się temu problemowi od tej strony? 😊

    ♀️ 29 lat
    ● Letrox 75

    💜starania o pierwszą ciążę od października 2021

    👩niedoczynność tarczycy

    8 grudnia 2023 r. ⏸️❤️🤰

    Termin na 22 sierpnia 2024 r.
  • Darotka Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 20 listopada 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy Resweratrol można brać przez cały cykl czy jest jakieś ograniczenie jak przy oleju z wiesiołka, że od 1 dnia cyklu do owulacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ