X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co jest z tym śluzem ?!
Odpowiedz

Co jest z tym śluzem ?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam od okresu czyli od 19 lutego len mielony. Od niedzieli mam niby dni płodne lecz mam delikatnie wodnisty śluz a gdy włoże głeboko palec do pochwy to jest biały i lepki. Jak to możliwe? dziś 13 dzień cyklu

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 4 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może po prostu przesunęła ci się owu i stąd ta zmiana, mnie len baardzo pomaga na śluz - a piję dopiero od tego cyklu

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Helenucha Klucha Autorytet
    Postów: 406 443

    Wysłany: 4 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)

    Mam pytanie odnośnie określania śluzu w ovu. Jak wg Was wygląda śluz "suchy" i "kremowy", ja zawsze spotykałam się z określeniami lepki, wodnisty, rozciągliwy. Nie wiem jak zaznaczyć w obserwacjach. śluz który pojawił się 13dc i jest biały, dosyć gęsty, lepki ale nie rozciągliwy, czy to będzie właśnie ten "kremowy"?

    7u229jcgxbetpq3n.png

    Mały Ryś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to będzie śluz kremowy:)

    Helenucha Klucha lubi tę wiadomość

  • madzius90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 marca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Cykle mam na przemian 27 dni i 25. 9 ,10,11 dc miałam bardzo dużo śluzu płodnego. Wczoraj minął 13 dc i pojawił się u mnie biały gesty śluz. Czy możliwe ze owulacja była 11/12 dc? Stosunek pełny miałam 8dc i zastanawiam się czy mogło dojść do zapłodnienia.
    Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ