Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Co jest z tym śluzem ?!
Odpowiedz

Co jest z tym śluzem ?!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 marca 2015, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam od okresu czyli od 19 lutego len mielony. Od niedzieli mam niby dni płodne lecz mam delikatnie wodnisty śluz a gdy włoże głeboko palec do pochwy to jest biały i lepki. Jak to możliwe? dziś 13 dzień cyklu

• Molcia Autorytet

Wysłany: 4 marca 2015, 08:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może po prostu przesunęła ci się owu i stąd ta zmiana, mnie len baardzo pomaga na śluz - a piję dopiero od tego cyklu

3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Helenucha Klucha Autorytet

Wysłany: 4 marca 2015, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)

Mam pytanie odnośnie określania śluzu w ovu. Jak wg Was wygląda śluz "suchy" i "kremowy", ja zawsze spotykałam się z określeniami lepki, wodnisty, rozciągliwy. Nie wiem jak zaznaczyć w obserwacjach. śluz który pojawił się 13dc i jest biały, dosyć gęsty, lepki ale nie rozciągliwy, czy to będzie właśnie ten "kremowy"?

7u229jcgxbetpq3n.png

Mały Ryś <3
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 6 marca 2015, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to będzie śluz kremowy:)

Helenucha Klucha lubi tę wiadomość

AgnieszkaH
    33 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47%
  • madzius90 Debiutantka

Wysłany: 13 marca 2015, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

Cykle mam na przemian 27 dni i 25. 9 ,10,11 dc miałam bardzo dużo śluzu płodnego. Wczoraj minął 13 dc i pojawił się u mnie biały gesty śluz. Czy możliwe ze owulacja była 11/12 dc? Stosunek pełny miałam 8dc i zastanawiam się czy mogło dojść do zapłodnienia.
    Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego