X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co się dzieje z pęcherzykiem kiedy przesuwa się owulacja?
Odpowiedz

Co się dzieje z pęcherzykiem kiedy przesuwa się owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mgielka Ekspertka
    Postów: 250 188

    Wysłany: 12 października 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w czwartek, 19dc na usg i lekarz zobaczył pęcherzyk 19mm, zapowiadał ze „jutro, najdalej pojutrze” będzie owu. Wszystko pieknie mu się podobało.

    Ale wyszło jak wyszło, miałam nocna prace i stres jeszcze tego dnia, jeszcze piątek praca, jeszcze sobota praca i stres, i skoku nie było, dopiero dziś (23 dc) wystąpił skok i koniec śluzu.
    Wiecie może, co się dzieje z takim pęcherzykiem?
    Rósł i rósł?
    Zatrzymał się?
    Urósł inny?
    A może jak się tak opóźnia-to się robi z pęcherzyka „niewypał” ?
    Miałam dziś lub jutro badać progesteron, ale to tez chyba muszę przesunąć chyba?

    W sieci jest tylko info, ze stres, przepracowanie i zmiana rytmu dobowego przesuwa owulacje, ale na czym to polega to nigdzie nikt nie pisze.
    Czy któraś z Was monitorowała taka sytuacje?

    6cd1593282061535d5df63d75588ab17.png
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 12 października 2020, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok nie musi pokrywać się z momentem owulacji. Może nastąpić kilka dni po. Jeśli 19dc pęcherzyk miał 19 to mógł jeszcze urosnąć do np. 23-25 i dopiero wtedy pękł

    mgielka, Nadzieja28, Lolipop lubią tę wiadomość

    age.png
  • Dorka_clo Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 20 października 2020, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 19mm w 12 dniu cyklu a w 20 dniu cyklu już było po owulacji więc tak w 17-18 dniu cyklu była owulacja . Nie wiem tylko czy pełnowartościową bo mam tak już 6 miesięcy a ciąży brak mimo ok hormonow

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ