X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Co z ta owulacją?
Odpowiedz

Co z ta owulacją?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mała 232 Koleżanka
    Postów: 33 2

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem już mama 2 letniego smyka.Postanowiliśmy z mężem postarać się o rodzeństwo dla synka.Dodam ,że synek był trafiony od razu a teraz 3 cykl za nami i nic.Ogólnie 4 miesiące temu odstawiłam tabletki anty i tak zaczęliśmy działać.W zeszły miesiącu byłam akurat u gin i w 13 dc miałam usg i okazało sie ,że nic tam sie nie działo(wywnioskowałam z tego ,że pewnie nie bede miał owulacji)a 15dc zaczęły mi sie dni płodne mam piękny wręczk książkowy śluz i inne objawy też zakupiłam testy owu które jednoznacznie pokazały pozytywny wynik i teraz jestem w kropce skoro testy owu pokazały piękne 2 ciemne kreseczki a gin,że cienko to widzi to co jednak testy kłamią ?Bo ja już sie pogubiłam.To moja pierwsza przygoda z testami i innymi cudami bo 1 ciąża było raz i synek jest a teraz hm...nic....Ostatnie 2 miesiączki też miałam bardzo obfite (nigdy takich nie miałam)czytałam ,ze tak się dzieję podobno po nie udanej badż braku owu ale czy to prawda.Sama już nie wiem co mysleć mój gin mnie olał stwierdził ,ze dopiero zaczęliśmy starania,że do roku czasu nie ma się czym przejmować ,że nie wychodzi.Tak sie zdarza.....

    Aniołeczek [*] 22.07.2015 -6tc

    gg64j44jcony4hyw.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ