X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cykl bezowulacyjny?
Odpowiedz

Cykl bezowulacyjny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jessieq Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 6 lutego 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie, będę wdzięczna za informację, czy mój wykres wskazuje na cykl bezowulacyjny? W poprzednich dwóch cyklach miałam owulację tak 15-16 dnia cyklu. W tym cyklu dzień 19 a temperatura to spada, to rośnie, nie wiem co o tym myśleć. Może za bardzo się stresuję tą owulacja i dlatego tak to wygląda. Robiłam przedwczoraj test z Afrodyty były paprotki, wczoraj już ich nie było, ale u mnie w tym cyklu paprotki były nawet tuz po miesiączce, więc nie wiem co o tym myśleć. Będę wdzięczna za odpowiedź:)

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 6 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co, zdecydowanie bezowulacyjny.

    48f411ed51.png
  • jessieq Koleżanka
    Postów: 56 30

    Wysłany: 6 lutego 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ