X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cykle bezowulacyjne
Odpowiedz

Cykle bezowulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 27 września 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, jeśli macie stanowczo stwierdzony cykl bezowulacyjny ( np. monitoring) to czy Gin zaleca jego zakończenie ( np. duphaston) ? Byłam na monitoringu w 15dc i 17dc, u dwóch Ginów. Obydwoje stwierdzili cykl bezowulacyjny. Zazwyczaj trwają u mnie około 40 dni. Tak się zastanawiam, skoro wiedzą , że już nic z tego nie będzie to dlaczego go nie kończą tylko muszę się jeszcze męczyć w najlepszym przypadku 20 kilka dni.

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja, ja miałam poprzedni bezowulacyjny i jak tylko się okazało, że mój pęcherzyk rośnie, to w 39 dniu gin przepisał mi Duphaston na 10 dni. Zazwyczaj mam cykle około 30 dniowe. Teraz we wtorek 4.10 idę na kontrolne usg zobaczyć co z ta torbielą i czy sa nowe pęcherzyki :)

    Może zmień lekarza i wprost się zapytaj o tę sytuację i co można zrobić?

    736c9e764c1247761ef7dd01f78a400b.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ