Forum W oczekiwaniu na owulację Cykle bezowulacyjne
Odpowiedz

Cykle bezowulacyjne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zoja Ekspertka

Wysłany: 27 września 2016, 12:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, jeśli macie stanowczo stwierdzony cykl bezowulacyjny ( np. monitoring) to czy Gin zaleca jego zakończenie ( np. duphaston) ? Byłam na monitoringu w 15dc i 17dc, u dwóch Ginów. Obydwoje stwierdzili cykl bezowulacyjny. Zazwyczaj trwają u mnie około 40 dni. Tak się zastanawiam, skoro wiedzą , że już nic z tego nie będzie to dlaczego go nie kończą tylko muszę się jeszcze męczyć w najlepszym przypadku 20 kilka dni.

gannskjo7b9tly2x.png

18.11.2015 Aniołek - W
  • Mediana Znajoma

Wysłany: 30 września 2016, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja, ja miałam poprzedni bezowulacyjny i jak tylko się okazało, że mój pęcherzyk rośnie, to w 39 dniu gin przepisał mi Duphaston na 10 dni. Zazwyczaj mam cykle około 30 dniowe. Teraz we wtorek 4.10 idę na kontrolne usg zobaczyć co z ta torbielą i czy sa nowe pęcherzyki :)

Może zmień lekarza i wprost się zapytaj o tę sytuację i co można zrobić?

736c9e764c1247761ef7dd01f78a400b.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego