X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację czy była owulacja?
Odpowiedz

czy była owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nasza_ania Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, proszę o zerkniecie na wykres. Zawsze była widoczna u mnie na wykresie owulacja... Zawsze był skok tych temp w drugiej fazie. A tu? Nie rozumiem.. Czy to cykl bez owulacji?? Niepokoje się

    https://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html#

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba jeszcze owulacji nie było u Ciebie.

    Korzystając z okazji, czy ktoś mógłby zerknąć okiem na mój wykres? Robiłam testy, ale chyba przegapiłam moment najwyższego stężenia LH (robiłam testy raz dziennie o 17, przed testem nic nie piłam przez 2 h i nie opróżniałam pęcherza). Ten skok to poowulacyjny ewidentnie? Może macie jakieś rady na kolejny cykl jeżeli chodzi o wykonywanie testów? Może dwa razy dziennie trzeba robić?

    Dzięki za podpowiedzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feśka wrote:
    chyba jeszcze owulacji nie było u Ciebie.

    Korzystając z okazji, czy ktoś mógłby zerknąć okiem na mój wykres? Robiłam testy, ale chyba przegapiłam moment najwyższego stężenia LH (robiłam testy raz dziennie o 17, przed testem nic nie piłam przez 2 h i nie opróżniałam pęcherza). Ten skok to poowulacyjny ewidentnie? Może macie jakieś rady na kolejny cykl jeżeli chodzi o wykonywanie testów? Może dwa razy dziennie trzeba robić?

    Dzięki za podpowiedzi :)

    Moim zdaniem dobrze robiłaś testy ;) może testy jakieś niedobre.. Robię podobną strategią i mi wychodzi pozytyw od 2 cykli. Słyszałam też o przypadkach że uznaje się za pozytyw ten z najciemniejszą i najwyraźniejszą kreską testową. Też gdzieś czytałam, że test działa na zasadach ustalonych przez producenta, czyli robi się pozytyw od określonej wartości LH. Może być tak, że ten poziom nie został osiągnięty, ale skok LH był tylko na nieco niższej linii, tylko nie pamiętam źródła, więc nie wiem czy to wiarygodne.

  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorzystam z okazji i prosze zerknijcie na moj wykres co sadzicie o nim.

    Żabcia41
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podepne się :)
    Dawno mnie tu nie było i trochę już zapomniałam :)
    Pomóżcie czy u mnie jest po czy przed owulacja? :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zwrócę wam na coś uwagę, u mnie to samo niby temp podskoczy ovu zaznacza a co sie okazuje ja od 2/3 lat mam rzadko ovu wiec bez sensu jak pytacie czy mialyscie owu co wam to da?

    zAgatka, kita lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek szkoda, że nie mierzyłaś tempki wcześniej, ale widać wyraźny skok, więc moim zdaniem owulka już była.

    Staraczko po to tu chyba jesteśmy aby sobie doradzić, zapytać o zdanie, radę, aby się wspierać itd...

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bez stymulacji program zawsze zaznacza skok a na usg nie widać owulacji ( pomimo pozytywnych testów ovu). Mam pco.

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok temperatury nie jest potwierdzeniem, że owulacja się na 100% odbyła. Takie potwierdzenie może dać ginekolog (monitoring) albo ciąża.

    zAgatka lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.czy mozecie zobczyć na mój wykres-bo już 25dzień a owulacji nadal nieoznaczyło a cykle mam 34 dniowe,testy owulacyjne-pozytywne wychodziły pare dni temu?czy to oznacza ze w tym miesiacu bedzie cykl bezowulacyjny? 134b17c265378ed99675de92197c5b5f.pngdziekuje za pomoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 10:56

  • martunka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś oceni mój wykres niewiem co o nim myslec..:(

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martunka wrote:
    witam.czy mozecie zobczyć na mój wykres-bo już 25dzień a owulacji nadal nieoznaczyło a cykle mam 34 dniowe,testy owulacyjne-pozytywne wychodziły pare dni temu?czy to oznacza ze w tym miesiacu bedzie cykl bezowulacyjny? 134b17c265378ed99675de92197c5b5f.pngdziekuje za pomoc
    Kobieto masz same lekceważone temperatury :) musisz mierzyć je o tej samej porze ewentualnie 30min w jedną lub w drugą stronę. Ciężko jest powiedzieć kiedy nie masz normalnie zaznaczonych temperatur w takiej sytuacji OF może ci nie zaznaczyć owulacji, ale podejrzewam, że zrobi to z biegiem czasu. Nic nie skreślaj z góry, bo to tylko program i też się myli ;) według mnie mogłaś mieć owulkę 19dc, ale niech inne dziewczyny się wypowiedzą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 19:32

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ