X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację czy doszlo do owulacji ?
Odpowiedz

czy doszlo do owulacji ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajrzyjcie na moj wykres czy moglo dojsc do owulacji . prosze o pomoc <3


    https://ovufriend.pl/#

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 12:39

    monisia881
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne ze tak :) masz duży skok, test wykazał owulke i wszystko sie zgadza ;) powodzenia!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) ja tydzień temu dowiedziałam się u lekarza że nawet gdy owulacja się nie pojawi to temperatura i tak skoczy...tak mi powiedział, już sama nie wiem co o tym myśleć.. I dodał że nie należy się sugerować też testami owu, bo pokazują ze owulacja sie zbliża ale do niej moze nie dojść. Podobnie było ze mną w tym cyklu, śluz płodny się pojawił juz czekałam na owulacje a za dwa dni wizyta u lekarza i klops.. powiedział ze w tym cyklu prawdopodobnie jej nie ma :-( Pozdrawiam Was cieplutko

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. wrote:
    Hej dziewczyny :-) ja tydzień temu dowiedziałam się u lekarza że nawet gdy owulacja się nie pojawi to temperatura i tak skoczy...tak mi powiedział, już sama nie wiem co o tym myśleć.. I dodał że nie należy się sugerować też testami owu, bo pokazują ze owulacja sie zbliża ale do niej moze nie dojść. Podobnie było ze mną w tym cyklu, śluz płodny się pojawił juz czekałam na owulacje a za dwa dni wizyta u lekarza i klops.. powiedział ze w tym cyklu prawdopodobnie jej nie ma :-( Pozdrawiam Was cieplutko

    skok temperatury mimo braku owulacji moze wystapić? no to pieknie... to ja juz nie wiem czy w ogole wystepują u mnie owulacje nawet jesli mam skoki... bez sensu to mierzenie i te cale starania :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też o tym pomyślałam i totalnie przestałam mierzyć :-( Ale wydaje mi się że lekarz mówił o skoku ale o tym minimalnym. Bo jeśli komuś bardzo skoczy np 36,5 ma a po owu 36,9 np. No to juz widac taki wyrazny skok , bynajmniej ja taki u siebie widziałam kiedy owualcje miałam.. a w tym cyklu jej nie mam :-( No i temperatura skoczyła faktycznie ale bardzo minimalnie.

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze podzielone zdania . no nic trzeba czekac na dalszy rozwoj wydarzen <3

    monisia881
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cosadzicie o moim wymresie

    Żabcia41
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. wrote:
    No też o tym pomyślałam i totalnie przestałam mierzyć :-( Ale wydaje mi się że lekarz mówił o skoku ale o tym minimalnym. Bo jeśli komuś bardzo skoczy np 36,5 ma a po owu 36,9 np. No to juz widac taki wyrazny skok , bynajmniej ja taki u siebie widziałam kiedy owualcje miałam.. a w tym cyklu jej nie mam :-( No i temperatura skoczyła faktycznie ale bardzo minimalnie.

    ja mialam w poprzednim cyklu bardzo powolny wzrost tempki po owu ale ostatecznie po kilku dniach była wyższa o 3 kreski od tej przed owu tyle że wzrastała powoli... czy to znaczy ze nie mialam owu? :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia 41 wrote:
    A cosadzicie o moim wymresie

    chyba bezowulacyjny :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie juz sama nie wiem o co chodzi 14 I 15 bol prawrgo jajnika 15 juz ma przemisn z bolem podbrxusza 16 juz cisza lew ty pobolewal troszke I od wiecxora do dzis bol szyjki macicy I dzis viagniecie azpromieniuje na noge . Masakra

    Żabcia41
  • Akacja Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam lekki wzrost temperatury, testy owu pozytywne, śluz płodny obecny, szyjka otwarta a owu nie było (potwierdzone monitoringiem).

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tutaj zapytam o owulację. Jeśli testy są pozytywne, śluz najbardziej płodny (wg wszystkich moich obserwacji) - ale szyjka jest otwarta tak konkretnie - dopiero dziś, to jak to dalej będzie? Zwłaszcza, że dziś rano był meeega skok. Wczoraj 36,1 - dziś 36,7. Planuję jeszcze dziś i jutro z Mężem podziałać, ehh :D Muszę się jeszcze doinformować w wielu kwestiach :P

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Może tutaj zapytam o owulację. Jeśli testy są pozytywne, śluz najbardziej płodny (wg wszystkich moich obserwacji) - ale szyjka jest otwarta tak konkretnie - dopiero dziś, to jak to dalej będzie? Zwłaszcza, że dziś rano był meeega skok. Wczoraj 36,1 - dziś 36,7. Planuję jeszcze dziś i jutro z Mężem podziałać, ehh :D Muszę się jeszcze doinformować w wielu kwestiach :P
    slonce wedlug tego co piszesz to mysle ze wystapila owulacja ale dla pewnosci obserwuj swoj cykl zobaczysz co bd jutro i po jutrze jaka bd temp . ale serduszkujcie sie moze akurat bd trafione ;)

    monisia881
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia - dzięki, skorzystam z faktu wolnego tygodnia, i choćby dla relaksu polecimy na serducha ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ