Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację czy doszlo do owulacji ?
Odpowiedz

czy doszlo do owulacji ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 17 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zajrzyjcie na moj wykres czy moglo dojsc do owulacji . prosze o pomoc <3


    https://ovufriend.pl/#

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 12:39

    monisia881
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 114

    Wysłany: 17 lutego 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne ze tak :) masz duży skok, test wykazał owulke i wszystko sie zgadza ;) powodzenia!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-) ja tydzień temu dowiedziałam się u lekarza że nawet gdy owulacja się nie pojawi to temperatura i tak skoczy...tak mi powiedział, już sama nie wiem co o tym myśleć.. I dodał że nie należy się sugerować też testami owu, bo pokazują ze owulacja sie zbliża ale do niej moze nie dojść. Podobnie było ze mną w tym cyklu, śluz płodny się pojawił juz czekałam na owulacje a za dwa dni wizyta u lekarza i klops.. powiedział ze w tym cyklu prawdopodobnie jej nie ma :-( Pozdrawiam Was cieplutko

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 114

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. wrote:
    Hej dziewczyny :-) ja tydzień temu dowiedziałam się u lekarza że nawet gdy owulacja się nie pojawi to temperatura i tak skoczy...tak mi powiedział, już sama nie wiem co o tym myśleć.. I dodał że nie należy się sugerować też testami owu, bo pokazują ze owulacja sie zbliża ale do niej moze nie dojść. Podobnie było ze mną w tym cyklu, śluz płodny się pojawił juz czekałam na owulacje a za dwa dni wizyta u lekarza i klops.. powiedział ze w tym cyklu prawdopodobnie jej nie ma :-( Pozdrawiam Was cieplutko

    skok temperatury mimo braku owulacji moze wystapić? no to pieknie... to ja juz nie wiem czy w ogole wystepują u mnie owulacje nawet jesli mam skoki... bez sensu to mierzenie i te cale starania :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też o tym pomyślałam i totalnie przestałam mierzyć :-( Ale wydaje mi się że lekarz mówił o skoku ale o tym minimalnym. Bo jeśli komuś bardzo skoczy np 36,5 ma a po owu 36,9 np. No to juz widac taki wyrazny skok , bynajmniej ja taki u siebie widziałam kiedy owualcje miałam.. a w tym cyklu jej nie mam :-( No i temperatura skoczyła faktycznie ale bardzo minimalnie.

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 17 lutego 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze podzielone zdania . no nic trzeba czekac na dalszy rozwoj wydarzen <3

    monisia881
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cosadzicie o moim wymresie

    Żabcia41
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 114

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poz!omka. wrote:
    No też o tym pomyślałam i totalnie przestałam mierzyć :-( Ale wydaje mi się że lekarz mówił o skoku ale o tym minimalnym. Bo jeśli komuś bardzo skoczy np 36,5 ma a po owu 36,9 np. No to juz widac taki wyrazny skok , bynajmniej ja taki u siebie widziałam kiedy owualcje miałam.. a w tym cyklu jej nie mam :-( No i temperatura skoczyła faktycznie ale bardzo minimalnie.

    ja mialam w poprzednim cyklu bardzo powolny wzrost tempki po owu ale ostatecznie po kilku dniach była wyższa o 3 kreski od tej przed owu tyle że wzrastała powoli... czy to znaczy ze nie mialam owu? :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 114

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabcia 41 wrote:
    A cosadzicie o moim wymresie

    chyba bezowulacyjny :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie juz sama nie wiem o co chodzi 14 I 15 bol prawrgo jajnika 15 juz ma przemisn z bolem podbrxusza 16 juz cisza lew ty pobolewal troszke I od wiecxora do dzis bol szyjki macicy I dzis viagniecie azpromieniuje na noge . Masakra

    Żabcia41
  • Akacja Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 17 lutego 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam lekki wzrost temperatury, testy owu pozytywne, śluz płodny obecny, szyjka otwarta a owu nie było (potwierdzone monitoringiem).

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tutaj zapytam o owulację. Jeśli testy są pozytywne, śluz najbardziej płodny (wg wszystkich moich obserwacji) - ale szyjka jest otwarta tak konkretnie - dopiero dziś, to jak to dalej będzie? Zwłaszcza, że dziś rano był meeega skok. Wczoraj 36,1 - dziś 36,7. Planuję jeszcze dziś i jutro z Mężem podziałać, ehh :D Muszę się jeszcze doinformować w wielu kwestiach :P

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 19 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagah wrote:
    Może tutaj zapytam o owulację. Jeśli testy są pozytywne, śluz najbardziej płodny (wg wszystkich moich obserwacji) - ale szyjka jest otwarta tak konkretnie - dopiero dziś, to jak to dalej będzie? Zwłaszcza, że dziś rano był meeega skok. Wczoraj 36,1 - dziś 36,7. Planuję jeszcze dziś i jutro z Mężem podziałać, ehh :D Muszę się jeszcze doinformować w wielu kwestiach :P
    slonce wedlug tego co piszesz to mysle ze wystapila owulacja ale dla pewnosci obserwuj swoj cykl zobaczysz co bd jutro i po jutrze jaka bd temp . ale serduszkujcie sie moze akurat bd trafione ;)

    monisia881
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 19 lutego 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia - dzięki, skorzystam z faktu wolnego tygodnia, i choćby dla relaksu polecimy na serducha ;)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ