X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy możliwa jest owulacja w 57 DC???
Odpowiedz

Czy możliwa jest owulacja w 57 DC???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie? Czy to jest w ogóle mozliwe?

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 lutego 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam owulacje potwierdzona w 46 dniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszka92 wrote:
    Ja ostatnio miałam owulacje potwierdzona w 46 dniu

    no to mnie pociesza trochę :)
    często ci się zdarzają takie długie cykle?

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki miałam akurat raz, bo zawsze wywołuje miesiączka luteina, a w tym przypadku miałam mieć zabieg w szpitalu i lekarz stwierdził że nie będziemy wywoływać miesiaczki. W dzień wizyty w szpitalu lekarz stwierdził że rezygnujemy z zabiegu, bo owulacja wystąpiła i jest nadzieja, że będzie ciąża.

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz jeszcze po czym stwierdzisz, że miałaś owulacje 57 dnia ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszka92 wrote:
    A powiedz jeszcze po czym stwierdzisz, że miałaś owulacje 57 dnia ?

    Dopiero niedawno zaczęłam mierzyć temperaturę, ale obserwuje się już spory czas i mam swoje "standardowe" objawy owulacji :) w tym cyklu byłam przekonana że będzie bezowulacyjny i czekałam na @, a tu nagle wystąpiły objawy oznaczające u mnie owu, a temperatura to potwierdziła. Oczywiście 57dc to data orientacyjna, nie chodzę na żadne monitoringi ani nic takiego, więc oczywiście dopuszczam że mogła wystąpić np 58/59

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 marca 2019, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to cykl naturalny to owulacja bardzo późno się najważniejsze by była owocna 😊 trzymam kciuki Kochana 😘

    annawys_94 lubi tę wiadomość

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 5 marca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dni trwają zazwyczaj Twoje cykle?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    A ile dni trwają zazwyczaj Twoje cykle?
    Moje standardowe cykle trwają średnio 35-40dni, długie, wiem, ale to co się powyprawiało w tym cyklu teraz to jakaś masakra

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ