X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy możliwa jest owulacja w 57 DC???
Odpowiedz

Czy możliwa jest owulacja w 57 DC???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2019, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie? Czy to jest w ogóle mozliwe?

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 lutego 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio miałam owulacje potwierdzona w 46 dniu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszka92 wrote:
    Ja ostatnio miałam owulacje potwierdzona w 46 dniu

    no to mnie pociesza trochę :)
    często ci się zdarzają takie długie cykle?

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki miałam akurat raz, bo zawsze wywołuje miesiączka luteina, a w tym przypadku miałam mieć zabieg w szpitalu i lekarz stwierdził że nie będziemy wywoływać miesiaczki. W dzień wizyty w szpitalu lekarz stwierdził że rezygnujemy z zabiegu, bo owulacja wystąpiła i jest nadzieja, że będzie ciąża.

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 marca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz jeszcze po czym stwierdzisz, że miałaś owulacje 57 dnia ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszka92 wrote:
    A powiedz jeszcze po czym stwierdzisz, że miałaś owulacje 57 dnia ?

    Dopiero niedawno zaczęłam mierzyć temperaturę, ale obserwuje się już spory czas i mam swoje "standardowe" objawy owulacji :) w tym cyklu byłam przekonana że będzie bezowulacyjny i czekałam na @, a tu nagle wystąpiły objawy oznaczające u mnie owu, a temperatura to potwierdziła. Oczywiście 57dc to data orientacyjna, nie chodzę na żadne monitoringi ani nic takiego, więc oczywiście dopuszczam że mogła wystąpić np 58/59

  • muszka92 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 marca 2019, 03:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli to cykl naturalny to owulacja bardzo późno się najważniejsze by była owocna 😊 trzymam kciuki Kochana 😘

    annawys_94 lubi tę wiadomość

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 5 marca 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dni trwają zazwyczaj Twoje cykle?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    A ile dni trwają zazwyczaj Twoje cykle?
    Moje standardowe cykle trwają średnio 35-40dni, długie, wiem, ale to co się powyprawiało w tym cyklu teraz to jakaś masakra

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ