Odpowiedz
Forum > W oczekiwaniu na owulację > Czy szansa na owu jest?
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

KatkaŻaba
Nowa
1

Wysłany: 27 września, 11:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
Miałam krwawienie z odstawienia 14.09
Wtedy zdecydowaliśmy o tym, ze leków już nie biore antykoncepcyjnych. Wzięłam jedna tabletkę chyba w sobote 22.09. I wywaliłam opakowanie, staramy się to się staramy o rodzeństwo. 25.09 miałam bóle jajnika. I czułam się mokra - ale tak jakby w srodku, wiele na wkładce nie było. A przede wszystkim się mocno nie przyglądałam. Choć czułam się w srodku jakbym miała mieć okres.
Czasem mam tkliwe te jajniki, jak biore hormony to mniej.

Ale pytanie brzmi czy to mogła być owulka? Jeszcze nie mam ani testów, ani nie mierze tempki, na wariackich papierach trochę, bo decyzja dopiero co, a i wizyta u gina za pare dni.

Jeśli któraś z Was może coś podpowiedzieć to bede wdzięczna.

Natalcia1130
Koleżanka
0

Wysłany: 29 września, 08:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny proszę zobaczcie na mój wykres, bo coś mi tu nie gra. Nigdy nie miałam tak niskich temperatur w pierwszej fazie. Wczoraj na teście pojawiła się troszkę mocniejsza kreska od tego z przedwczoraj-więc owulka niby się zbliża powoli, śluz już jest śliski a temperatura jeszcze tak nisko (nawet mega nisko) . Rok temu mierzyłam i nigdy nie miałam tak niskich (poniżej 36,55 nie spadała) może mieć wpływ witamina B6?. Wymienilam baterie w termometrze, prze pierwszej niskiej temp. myślałam że zarzłam w nocy bo jeszcze nie grali a noce były zimne - ale gdy tylko zaczęli grzać to odkrecilam na noc kaloryfery a temperatura nic- więc to nie "wyziebienie". Hmmm może w tym cyklu będzie bez owulki, bo testy też potrafią robić figla

Natalcia1130
Koleżanka
0

Wysłany: 29 września, 08:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
https://ovufriend.pl/graph/1cc135f74601355737b7cc94f229ae82

Natalcia1130
Koleżanka
0

Wysłany: 29 września, 12:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dodam że rok temu mierzylam temp przez dobre 8 mies. I nie było takich niskich temp. Później zrobiłam sobie przerwę od "kontroli" i teraz od 2 cykli sprawdzam temp. I właśnie ten drugi cykl coś dziwny

KatkaŻaba
Nowa
1

Wysłany: 30 września, 16:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie jesteś osłabiona? Choroba itp?

m_d_f
Autorytet
303

Wysłany: 1 października, 09:21
Cytuj | (1) | Zgłoś
Nieważne czy są niskie, czy wysokie, ważny jest skok i żeby można było łatwo wskazać fazę folikularną i lutealna na wykresie, a ty masz piękny skok i temperatura póki co rośnie - wygląda że już jest po owulacji.

Karolina_Karola lubi tę wiadomość

Starania o drugie dziecko
2 lata starań/cykle 24-26 dni/ owu 10-11 dc/ fl 14-15 dni

Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami (listopad 2018)
HSG - marzec 2018 (16 cs)
LH:FSH poniżej 0,6
AMH w normie (2,39 ng/ml)
Wysoka homocysteina
TSH 3,880 uIU/ml (lipiec 2018) -> 1,3 uIU/ml (październik 2018)
Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)