X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy to się uda?
Odpowiedz

Czy to się uda?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikusia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 lipca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny walcze z PCOS aktualnie biore diane 35 .A zastanawiam się czy po preparacie inofem może udać sie zajść w ciąże po odstawieniu pigułek. To raz a dwa czy można połączyć inofem +clostilbegyt + wiesiołek jak myślicie czy to coś da i sie uda mi mieć wreszcie upragnioną owulacje i począć moje upragnione dziecko ?

    Monikusia
  • Pysia89 Autorytet
    Postów: 504 301

    Wysłany: 27 lipca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Ci tego z całego serca,ale niestety nie mam pojęcia.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ