X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Czy to zbliżająca się owulacja?
Odpowiedz

Czy to zbliżająca się owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam pewien problem. Mam nieregularny okres. Mój cykl to 29-35 dni.
    Od 3 dni mam wodnisty śluz niby to przezroczysty niby troche biały, dziś rano idąc do pracy miałam wrażenie ,że popuściłam bo aż przepuściło mi to na leginsy. Czy na dniach bedzie owulacja?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz faktycznie świadczy, że ciało się przygotowuje do owulacji, najbardziej płodny jest ten śluz rozciągliwy ale to różnie bywa, najlepiej mierz sobie jeszcze temperaturę to wtedy zobaczysz czy jest skok.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podobnie w tym śluzem ;)

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekoczekolada wrote:
    Witam. Mam pewien problem. Mam nieregularny okres. Mój cykl to 29-35 dni.
    Od 3 dni mam wodnisty śluz niby to przezroczysty niby troche biały, dziś rano idąc do pracy miałam wrażenie ,że popuściłam bo aż przepuściło mi to na leginsy. Czy na dniach bedzie owulacja?
    U mnie w tym cyklu podobnie też taki śluz wodnisty bardzo, sama wyczekuje na tą owulacje i sama nie wiem co o tym myśleć.. Mierzysz sobie temperature?

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie , zerknijcie proszę na moj wykres , zazwyczaj mam dłuugie cykle nawet po 35-45 dni i troszke jestem w szoku ze to tak jakby juz owulacja

    b3fb1a16285179ba33329521d97d67e9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez innych obserwacji ciężko powiedzieć. Bolało Cię coś? Może był płodny śluz? Tempka wygląda jakby faktycznie była wczesna owulacja. Jeśli bolą Cię piersi to możliwe że tak było. Ale to tylko gdybanie. Zbyt mało danych :/ Okaże się samo za kilka dni ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ