Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Długie miesiączki ze skrzepami
Odpowiedz

Długie miesiączki ze skrzepami

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia2158 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 1 czerwca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was miała podobnie i co to u was oznaczało. Od kilku miesięcy zauważyłam że moje miesiączki wydłużyly się. Są regularnie co 28-30 dni, przez pierwsze 3 dni krwawienie jest mocniejsze+ zauważam większe skrzepy na początku, potem miesiączka słabnie i jest tylko brązowe plamienie które trwa aż czasami do 10 dnia cyklu. Jestem zmartwiona ponieważ od kilku miesięcy staramy się bezskutecznie o dzidziusia. Bardzo proszę o odpowiedź czy któraś z was tak ma lub miała.
    Pozdrawiam :)

  • 94Magda Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 2 czerwca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś suplementy/leki bierzesz?

  • MaGdaLenkA Debiutantka
    Postów: 9 27

    Wysłany: 22 lipca, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja miałam podobnie..
    I okazało się że mam polipy trzonu macicy.
    Udaj się do swojego lekarza, niech Cię zbada i jeśli stwierdzi polip to zleci Ci zabieg histeroskopii.

    Żona od: 08.2020
    Starania od: 01.2024

    💃31 długie cykle, długa faza lutealna, BMI 29,32, dieta

    🕺31 na ogół zdrowy
  • Lus1a Przyjaciółka
    Postów: 66 42

    Wysłany: 2 sierpnia, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam, często aż w tych miesiączkach widziałam dziwne mięsiste rzeczy, aż byłam przerażona. Wydaje mi się że u mnie mogła mieć wpływ anemia, ale nie jestem pewna. Mi pomógł fertistim, po nim miesiączki się zmieniły na lepsze

    preg.png
    Staś💙23+3 630gram💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ