X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację DNI PŁODNE
Odpowiedz

DNI PŁODNE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 5 lipca 2022, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Postanowiłam od tego cyklu zacząć robić testy owulacujne. Moje cykle do tej pory były baardzo nieregularne - 30, 45, 46, 36 dni. Od tego cyklu również zaczęłam brać niepokalanek. Dzisiaj 8 dzień cyklu, czy to możliwe że dni płodne się już zaczęły?

    8f384f175bc1.jpg

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
  • okruszek Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 5 lipca 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS Wiem że jak jest owulacja to ta kreska musi być ciemniejsza od testowej

    1 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - styczeń 2022 ⚪

    ❌ przerwane starania od lutego do maja 2022 ❌

    2 𝑐𝑦𝑘𝑙 𝑠𝑡𝑎𝑟𝑎𝑛 - czerwiec 2022
  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, jeśli obie kreski będą identycznego koloru, lub testowa ciemniejsza od kontrolnej to wtedy zbliża się owulacja :)

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 10 lipca 2022, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi dniami płodnymi trudno jest stwierdzić po samych testach owulacyjnych.
    U mnie do owulacji w ogóle nie dochodzi, więc właściwie dni płodne w ogóle nie występują. Tylko u mnie nigdy nie wychodzą pozytywnie testy owulacyjne, a nie wiem jak jest w Twoim przypadku? Obserwujesz śluz płodny?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ