Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na owulację Dostinex a owulacja
Odpowiedz

Dostinex a owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiula257 Znajoma

Wysłany: 6 lipca 2014, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, postanowiłam się do Was przyłączyć, ponieważ mam pewien problem i chciałabym zasięgnąć waszej opinii. Otóż planowałam z moim mężem przygotowania do pierwszej ciąży. Z powodu bardzo nieregularnych cykli od pewnego czasu udałam się go lekarza. Okazało się, że mam podwyższoną prolaktynę. Moja gin przepisała mi dostinex, pół tabletki tygodniowo. Wyczekiwaną miesiączkę wkońcu dostałam i od tego cyklu codzienne wieczorem o tej samej porze robie sobię testy owu z allegro. Po wzięciu drugiej tabletki następnego dnia strasznie bolały mnie jajniki. Robiłam test i okazało się, że zbliża się owulka. Zaskoczyło mnie to, ponieważ był to dopiero 8dc, ale pomyślałam, że może tak się zdarza. Nie obserwowałam siebie wcześniej. 9 dc owulki już nie było, natomiast ja robiłam testy dalej. Chyba z czystej ciekawości:) Wzięłam 3 tabletkę, owulkę według wyliczeń powinnam mieć dziś lub jutro. Test po kilku dniach znowu pokazał się pozytywny. I znów strasznie bolą mnie jajniki. O co tu chodzi? Czy możliwe jest mieć 2 razy owulkę w ciągu jednego cyklu? W ciągu ostatniego tygodnia nie przytulaliśmy się, ponieważ mój mąż musiał wyjechać, więc w ciąży na pewno nie jestem. Proszę o poradę. Czy dostinex może on mieć jakiś wpływ na testy owu i na samą owulkę? Pozdrawiam, Asia:)

• vanessa Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2014, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja wystepuje tylko raz w cyklu ale pik LH który wykrywają testy owulacyjne może wystąpić kilka razy ponieważ wzrost LH nie świadczy o tym że do owulacji dojdzie. Pewnie u Ciebie organizm przygotowywał sie do owulacji i LH sie podniosło ale do owulki wtedy nie doszło i za kilka dni znowu LH wzrosło bo znowu było/jest podejście do owulacji ale test pozytywny jej nie potwierdza.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png
  • Asiula257 Znajoma

Wysłany: 7 lipca 2014, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam, że organizm może podchodzic do owulki kilka razy. Wilkie dzięki:)

• karola_aa Autorytet

Wysłany: 9 lipca 2014, 14:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostinex może przyspieszyć owulację ?

Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)