X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Druga owulacja?
Odpowiedz

Druga owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 31 lipca 2022, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😘 pewnie trochę odgrzewam kotleta, ale jestem trochę głupia już 😂

    Od dłuższego czasu staramy się o drugie dziecko. Różne badania, miliony testów, przerobione historię z fałszywymi kreskami - mamy już to za sobą. Myślałam, że nic mnie nie zaskoczy, aż do tego cyklu. Byłam na monitoringu w 16 DC. Owulację mam zazwyczaj w 15-18 DC. Lekarz stwierdził, że już jest po...widzi ciałko żółte. Niestety nie udało nam się trafić w czas owulacji. Myślę sobie ok! Kolejny cykl jest mój. Czekam na 🐒 😁 aż tu nagle 25 DC pojawia się to mokre uczucie jak w dni płodne, z dnia na dzień śluz coraz bardziej ciągnący i przejrzysty, szyjka coraz bardziej "taka" 😁 pojechałam po testy owulacyjne, żeby sprawdzić co jest grane. Okazało się że testy wyszły jak najbardziej pozytywne ☺️

    I teraz moje pytanie...czy to jest możliwe? Możliwe jest to że miałam prawie dwa tygodnie po owulacji owulację??? Mało jest informacji o takim przypadku w necie, więc pytam tu ☺️

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 31 lipca 2022, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga owulacja nie:) sprawdź czy to nie początek ciazy. A jak nie to może lekarz coś innego widziała w sensie obraz odpowiadał C.zoltemu, ale może to jakaś torbiel z tamtego cyklu po ciałku żółtym. Trzymam kciuki

    Jolcia90 lubi tę wiadomość

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Cześć dziewczyny 😘 pewnie trochę odgrzewam kotleta, ale jestem trochę głupia już 😂

    Od dłuższego czasu staramy się o drugie dziecko. Różne badania, miliony testów, przerobione historię z fałszywymi kreskami - mamy już to za sobą. Myślałam, że nic mnie nie zaskoczy, aż do tego cyklu. Byłam na monitoringu w 16 DC. Owulację mam zazwyczaj w 15-18 DC. Lekarz stwierdził, że już jest po...widzi ciałko żółte. Niestety nie udało nam się trafić w czas owulacji. Myślę sobie ok! Kolejny cykl jest mój. Czekam na 🐒 😁 aż tu nagle 25 DC pojawia się to mokre uczucie jak w dni płodne, z dnia na dzień śluz coraz bardziej ciągnący i przejrzysty, szyjka coraz bardziej "taka" 😁 pojechałam po testy owulacyjne, żeby sprawdzić co jest grane. Okazało się że testy wyszły jak najbardziej pozytywne ☺️

    I teraz moje pytanie...czy to jest możliwe? Możliwe jest to że miałam prawie dwa tygodnie po owulacji owulację??? Mało jest informacji o takim przypadku w necie, więc pytam tu ☺️
    Testy owulacyjne są w stanie wykryć bardzo wczesną ciążę :) i w ciąży również jest bardzo dużo śluzu 😁
    Kup testy ciążowe i daj znać 😁 trzymam kciuki 😁

    Jolcia90 lubi tę wiadomość

  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 1 sierpnia 2022, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba tak zrobię ;) ale jeśli to nie ciąża i okres pojawi się dopiero za jakieś dwa tygodnie to będę jakimś dziwnym przypadkiem 😅 może faktycznie gin się pomylił z odczytem i owulacja się przesunęła 🤷‍♀️
    Nie robiłam wtedy testów w sumie owulacyjnych, bo stwierdziłam że monitoring wystarczy 😂

    Mała87 lubi tę wiadomość

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 4 września 2022, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    No chyba tak zrobię ;) ale jeśli to nie ciąża i okres pojawi się dopiero za jakieś dwa tygodnie to będę jakimś dziwnym przypadkiem 😅 może faktycznie gin się pomylił z odczytem i owulacja się przesunęła 🤷‍♀️
    Nie robiłam wtedy testów w sumie owulacyjnych, bo stwierdziłam że monitoring wystarczy 😂

    I jak :)?

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Jo_ankaa Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 4 września 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawiający się po owulacji progesteron blokuje pozostałe pęcherzyki, więc nie ma medycznych szans na kolejną owulację w jednym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia90 wrote:
    Cześć dziewczyny 😘 pewnie trochę odgrzewam kotleta, ale jestem trochę głupia już 😂

    Od dłuższego czasu staramy się o drugie dziecko. Różne badania, miliony testów, przerobione historię z fałszywymi kreskami - mamy już to za sobą. Myślałam, że nic mnie nie zaskoczy, aż do tego cyklu. Byłam na monitoringu w 16 DC. Owulację mam zazwyczaj w 15-18 DC. Lekarz stwierdził, że już jest po...widzi ciałko żółte. Niestety nie udało nam się trafić w czas owulacji. Myślę sobie ok! Kolejny cykl jest mój. Czekam na 🐒 😁 aż tu nagle 25 DC pojawia się to mokre uczucie jak w dni płodne, z dnia na dzień śluz coraz bardziej ciągnący i przejrzysty, szyjka coraz bardziej "taka" 😁 pojechałam po testy owulacyjne, żeby sprawdzić co jest grane. Okazało się że testy wyszły jak najbardziej pozytywne ☺️

    I teraz moje pytanie...czy to jest możliwe? Możliwe jest to że miałam prawie dwa tygodnie po owulacji owulację??? Mało jest informacji o takim przypadku w necie, więc pytam tu ☺️
    Podwójna owulacja jest możliwa, ale chyba do max 24 lub 48h 😉
    Testy owulacyjne nie dają pewności. Jeśli masz możliwość, to ja bym poszła na wizytę. Wcześniej lekarz mógł się pomylić lub zauważyć coś innego 😉

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ