X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Duphaston na wywołanie miesiączki a kolejna owulacja
Odpowiedz

Duphaston na wywołanie miesiączki a kolejna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misiurka Debiutantka
    Postów: 11 16

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nowa i mam nadzieje ze streszczę wszystko :)
    14.02 miałam dostać @
    21.02 byłam na USG u ginekologa wraz z badaniami krwi i ujemna beta hcg niestety :( zrobiłam badania krwi przy okazji by sprawdzic czy wszystko w porządku.
    Wczoraj na USG ginekolog powiedziała ze jajeczko nie pękało i zrobiła się z niego torbiel krwista która powinna sie sama wchłonąć, dodała ze mam cienkie endometrium.
    Dostałam Duphaston na wywołanie okresu mam brać go 2x1 przez 7 dni i po odstawieniu do 14 dni powinna pojawić sie @
    I tutaj moje pytania
    -czy owulacja może pojawić się w tym cyklu jak biorę duphaston?
    -czy mogę mieć nadzieje na starania czy mam poczekać do @ i z powrotem obserwować cykl?
    Jest jakaś w ogóle szansa na ten cykl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 20:31

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 10 marca 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiurka wrote:
    Jestem nowa i mam nadzieje ze streszczę wszystko :)
    14.02 miałam dostać @
    21.02 byłam na USG u ginekologa wraz z badaniami krwi i ujemna beta hcg niestety :( zrobiłam badania krwi przy okazji by sprawdzic czy wszystko w porządku.
    Wczoraj na USG ginekolog powiedziała ze jajeczko nie pękało i zrobiła się z niego torbiel krwista która powinna sie sama wchłonąć, dodała ze mam cienkie endometrium.
    Dostałam Duphaston na wywołanie okresu mam brać go 2x1 przez 7 dni i po odstawieniu do 14 dni powinna pojawić sie @
    I tutaj moje pytania
    -czy owulacja może pojawić się w tym cyklu jak biorę duphaston?
    -czy mogę mieć nadzieje na starania czy mam poczekać do @ i z powrotem obserwować cykl?
    Jest jakaś w ogóle szansa na ten cykl?
    Skoro masz brać dupka na wywołanie okresu to jesteś w fazie po owu. Wiec nie. Nie pojawi się. Musisz na nowo rozpocząć cykl i dopiero wtedy działać.
    Nie ma szans bo to cykl bezowulacyjny, są torbiele, które musza się wchłonąć. One powinny byly wypuścić jajeczko czego nie zrobiły.

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ