Forum W oczekiwaniu na owulację Dzień szczytu śluzu a owulacja
Odpowiedz

Dzień szczytu śluzu a owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy owulacja następuje dokładnie w dzień szczytu śluzu?

SunSun lubi tę wiadomość

• SunSun Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja mam właśnie ten sam problem.Trochę czytałam i podobno nie...może być 3 dni wcześniej jak i 3 dni poźniej...w wątku ogólnym zalazylam temat o pięknej nazwie śluz ale nie wiele więcej się dowiedziałam..

Lillith lubi tę wiadomość

ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mi np. ovu nie chce zaznaczyć owulacji jeśli był śluz płodny po wzroście tempki. Wyskakuje komunikat w rodzaju "obecność śluzu płodnego w dniach poowulacyjnych zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji takiego a takiego dnia". Zastanawiam się więc jak to jest z tym dniem szczytu śluzu.

• kapturnica Autorytet

Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szczyt sluzu wystapil dzien przed podaniem pregnylu W dniu podania pecherzyki mialy odpowiednio 19,7mm i 21,4mm , a wiec mimo ze sluz zmienil sie owulacja wyst dopiero pozniej(monitoring)..A wiec tak naprawde owu byla juz wtedy kiedy sluz zmienil sie na nieplodny..Owulacja moze wystapic na 3dni przed i 3dni po szczycie..

Wiadomość wyedytowana przez autora 22 kwietnia 2014, 15:10

Lillith lubi tę wiadomość

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja występuje zazwyczaj w dzień szczytu +/- 2 dni ale pod warunkiem że dokładnie sprawdza się śluz i wyznacza dzień szczytu :)

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz owulacji podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)