X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dzień szczytu śluzu a owulacja
Odpowiedz

Dzień szczytu śluzu a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy owulacja następuje dokładnie w dzień szczytu śluzu?

    SunSun lubi tę wiadomość

  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja mam właśnie ten sam problem.Trochę czytałam i podobno nie...może być 3 dni wcześniej jak i 3 dni poźniej...w wątku ogólnym zalazylam temat o pięknej nazwie śluz ale nie wiele więcej się dowiedziałam..

    Lillith lubi tę wiadomość

    ex2btv738sn49jef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mi np. ovu nie chce zaznaczyć owulacji jeśli był śluz płodny po wzroście tempki. Wyskakuje komunikat w rodzaju "obecność śluzu płodnego w dniach poowulacyjnych zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji takiego a takiego dnia". Zastanawiam się więc jak to jest z tym dniem szczytu śluzu.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szczyt sluzu wystapil dzien przed podaniem pregnylu W dniu podania pecherzyki mialy odpowiednio 19,7mm i 21,4mm , a wiec mimo ze sluz zmienil sie owulacja wyst dopiero pozniej(monitoring)..A wiec tak naprawde owu byla juz wtedy kiedy sluz zmienil sie na nieplodny..Owulacja moze wystapic na 3dni przed i 3dni po szczycie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 15:10

    Lillith lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja występuje zazwyczaj w dzień szczytu +/- 2 dni ale pod warunkiem że dokładnie sprawdza się śluz i wyznacza dzień szczytu :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ