Forum W oczekiwaniu na owulację dziwna sytuacja
Odpowiedz

dziwna sytuacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • natalica06 Autorytet
  Postów: 1445 504

  Wysłany: 5 lutego 2015, 13:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, dlaczego po wzięciu duphastonu wzrósł mi poziom lh? przecież progesteron obniża poziom tego hormonu. Robiłam testy owulacyjne chyba 12 dc. wyszedł pozytywny, 16 dc wzięłam duphaston jak kazała pani dr. 2 dni po pierwszych duphastonach zrobiłam test owu i kreska testowa jest jeszcze mocniejsza niż kontrolna, czy to znaczy że mam za małą dawkę duphastonu? Zrobiłam test owu, bo w poprzednim cyklu nie dostałam @ trzeba ją było wywoływać i testy owu ciągle wychodziły pozytywne, przez zbyt niski progesteron nie spadło lh i nie było @ i przez to że nie zmalało lh nie wzrósł progesteron - sprzężenie zwrotne.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 13:17

  201602111680.png
 • _sky_ Przyjaciółka
  Postów: 97 32

  Wysłany: 5 lutego 2015, 19:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie jesteś przypadkiem w ciąży?

 • natalica06 Autorytet
  Postów: 1445 504

  Wysłany: 5 lutego 2015, 19:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  raczej wątpię, poza tym to chyba by było zbyt szybko

  201602111680.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego