Forum W oczekiwaniu na owulację dziwna sytuacja
Odpowiedz

dziwna sytuacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • natalica06 Autorytet
  Postów: 1445 504

  Wysłany: 5 lutego 2015, 13:14

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć, dlaczego po wzięciu duphastonu wzrósł mi poziom lh? przecież progesteron obniża poziom tego hormonu. Robiłam testy owulacyjne chyba 12 dc. wyszedł pozytywny, 16 dc wzięłam duphaston jak kazała pani dr. 2 dni po pierwszych duphastonach zrobiłam test owu i kreska testowa jest jeszcze mocniejsza niż kontrolna, czy to znaczy że mam za małą dawkę duphastonu? Zrobiłam test owu, bo w poprzednim cyklu nie dostałam @ trzeba ją było wywoływać i testy owu ciągle wychodziły pozytywne, przez zbyt niski progesteron nie spadło lh i nie było @ i przez to że nie zmalało lh nie wzrósł progesteron - sprzężenie zwrotne.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2015, 13:17

  201602111680.png
 • _sky_ Przyjaciółka
  Postów: 97 32

  Wysłany: 5 lutego 2015, 19:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie jesteś przypadkiem w ciąży?

 • natalica06 Autorytet
  Postów: 1445 504

  Wysłany: 5 lutego 2015, 19:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  raczej wątpię, poza tym to chyba by było zbyt szybko

  201602111680.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Badania i rozwój

W OvuFriend mocno wierzymy, że moc danych może zrewolucjonizować kwestie związane z płodnością i wesprzeć wiele kobiet w poznaniu swojej płodności, szybszym zajściu w ciążę lub wykryciu na wczesnym etapie potencjalnych problemów ze zdrowiem hormonalnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ