X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację endometrium rośnie, pęcherzyk nie
Odpowiedz

endometrium rośnie, pęcherzyk nie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ania2071 Przyjaciółka
    Postów: 100 46

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie dziewczyny,

    Czy któraś z Was miała taki problem? Mianowicie jestem już w 32 dc, mam bardzo późne owulacje. W 30 dc endometrium 0,66, pęcherzyk 1,67. Dzisiaj (32 dc) endometrium ładnie urosło na 0,79 a pęcherzyk 1,68:( O co chodzi, czy nic z tego nie będzie?
    Dodam, ze wczoraj źle się czułam i miałam stan podgorączkowy, brałam gripex i polopirynę.

    Doradźcie coś:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2014, 14:01

    f2w3pc0z30b8gt3t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale co lekarz na to. Mi na wzrost pecherzykow zalecil inofolic

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ