X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Estradiol interpretacja
Odpowiedz

Estradiol interpretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 dc wynik 48 jest dobry ?

    Szarlotka22 lubi tę wiadomość

  • Szarlotka22 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    3 dc wynik 48 jest dobry ?


    Mam taki sam estradiol w 3 DC 🙈 jak konsultowałam wynik z ginem i endokrynologiem to mówili mi ,że jest dobry ,największy szczyt osiąga w owulację .
    Czytałam też na innych forach ,że dziewczyny potrafią taki mieć w dniu owulacji (czyli zapewne za niski )
    Robiłaś inne hormony?

  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka22 wrote:
    Mam taki sam estradiol w 3 DC 🙈 jak konsultowałam wynik z ginem i endokrynologiem to mówili mi ,że jest dobry ,największy szczyt osiąga w owulację .
    Czytałam też na innych forach ,że dziewczyny potrafią taki mieć w dniu owulacji (czyli zapewne za niski )
    Robiłaś inne hormony?
    Tak
    Tsh 0.761
    Ft3 2.44
    Ft4 0.93
    Fsh 7.49
    Lh 6.57
    Prolaktyna 12.33
    I jeszcze progesteron Robię w 7dpo

  • Szarlotka22 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    Tak
    Tsh 0.761
    Ft3 2.44
    Ft4 0.93
    Fsh 7.49
    Lh 6.57
    Prolaktyna 12.33
    I jeszcze progesteron Robię w 7dpo

    Masz bardzo ładne wyniki , długo się starasz?

  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka22 wrote:
    Masz bardzo ładne wyniki , długo się starasz?
    W sumie to od niedawna . a drugim cyklem się udało ale poroniłam w 5 dc . Byłam u ginekologa żadnych badana nie zlecił .zrobiłam na swoją rękę . Dużo na forum się dowiedziałam . Możliwe ze mam cykle bezowulacyjne moj wiek tez już nie młody a czasu mało . Zrobię progesteron jeszcze i się okaże . Niewiem czy brać tabletki na pęknięcie i duphaston może poproszę lekarza . Może się umówię na monitoring ale to koszty

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1399 1880

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    W sumie to od niedawna . a drugim cyklem się udało ale poroniłam w 5 dc . Byłam u ginekologa żadnych badana nie zlecił .zrobiłam na swoją rękę . Dużo na forum się dowiedziałam . Możliwe ze mam cykle bezowulacyjne moj wiek tez już nie młody a czasu mało . Zrobię progesteron jeszcze i się okaże . Niewiem czy brać tabletki na pęknięcie i duphaston może poproszę lekarza . Może się umówię na monitoring ale to koszty
    Hej. Jestem w tym samym wieku i też niedawno poroniłam w 5 tc
    Dzisiaj idę rano na badania krwi i umówiłam się na monitoring cyklu za tydzień. Wiem, że to koszty ale poprzedni cykl był bezowulacyjny i czekałam na okres 40 dni, a i tak był wywoływany :/
    Mój mąż ma pracę zmianowa i obawiamy, ze akurat w "te" dni będziemy się mijać więc już lepiej odżałować na monitoring i mieć spokój, niż tracić kolejny cykl :(

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej. Jestem w tym samym wieku i też niedawno poroniłam w 5 tc
    Dzisiaj idę rano na badania krwi i umówiłam się na monitoring cyklu za tydzień. Wiem, że to koszty ale poprzedni cykl był bezowulacyjny i czekałam na okres 40 dni, a i tak był wywoływany :/
    Mój mąż ma pracę zmianowa i obawiamy, ze akurat w "te" dni będziemy się mijać więc już lepiej odżałować na monitoring i mieć spokój, niż tracić kolejny cykl :(
    U mnie podobnie tez praca zmianowa . Ja dostałam okres tydzień po spodziewanym terminie . W 4 dc poszłam na badania na swoją rękę . Moj ginekolog nic mi nie zlecił . Mam zamiar zrobić progesteron 7 dpo . I wtedy w następnym cyklu pójdę do porcelanowego ginekologa. Choć wiek większa presja . Boje siemię mnie menopauza dopadnie

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm u mnie estradiol w 3 dc to 75,70pg/ml 🙄

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1399 1880

    Wysłany: 2 lutego 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    U mnie podobnie tez praca zmianowa . Ja dostałam okres tydzień po spodziewanym terminie . W 4 dc poszłam na badania na swoją rękę . Moj ginekolog nic mi nie zlecił . Mam zamiar zrobić progesteron 7 dpo . I wtedy w następnym cyklu pójdę do porcelanowego ginekologa. Choć wiek większa presja . Boje siemię mnie menopauza dopadnie
    Hej. Ja dzisiaj byłam na USG i mam potwierdzona owulację! Także może ten nasz wiek nie jest straszny :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 3 lutego 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Hej. Ja dzisiaj byłam na USG i mam potwierdzona owulację! Także może ten nasz wiek nie jest straszny :)
    To gratulacje ja monitoringów narazie nie robię . Jutro idę zrobić progesteron

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ