X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Globulki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lauraaa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wstępie chciałam zaznaczyć że przeglądałam tematy i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Mianowicie walczę od jakiegoś czasu z brakiem śluzu (wiesiołek nic nie dał a mam nawet wrażenie, że pogorszył) dlatego poczytałam, poszperałam, że w takim przypadku warto zainwestować w globulki dopochwowe. Kupiłam Hydrovag, który ma dobre opinie tylko zastanawiam się czy te globulki nie będą przeszkadzać w zapłodnieniu? Wiadomo, że ich działanie to zakwaszenie czego natomiast nie tolerują plemniki. Dlatego jestem w kropce i nie wiem czy wziąć tylko parę i odstawić przed owulacją czy w ogóle sobie podarować? Czy ktoś się orientuje co zrobić?

    cryha lubi tę wiadomość

  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może lepiej po prostu zainwestować w żel nawilżający?
    nie znam zbyt dobrze problemu, bo nie mam problemów ze śluzem. ale z tego co wiem dobry żel może ułatwiać drogę plemnikom, nie tylko dawać poślizg :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chyba próbowała z żelem, ale oczywiście na bazie wody.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ