Forum W oczekiwaniu na owulację Grube endokrynolog, brak pęcherzyków
Odpowiedz

Grube endokrynolog, brak pęcherzyków

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • polka49 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 24 stycznia 2016, 22:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam. Jestem tutaj nowa. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem. Proszę o poradę.
  Mam PCOS. Staramy się od czerwca. Jestem pierwszy cykl na Clo... 6.01 miałam pierwszy dzień @. Nie mogę wyznaczyć dni płodnych, ponieważ zazwyczaj mam cykle bezowulacyjne, raz na 3-4 pojawia się owulacja. Muszę obserwować śluz, żeby mieć pewność. Ten cykl oczywiście mam monitorowany. Na usg 14 dc gin stwierdził, że owu nie widzi i nie jest pewien czy będzie, endometium 10mm jakieś pęcherzyki niby widać, ale małe... Nie rozumialam tego do końca, ale stwierdziłam, że znów nic. Oczywiście noc wyplakana. Kazał przyjść za kilka dni. 18 dc doktor się bardzo zdziwił, bo okazało się, że endometium uroslo do 13,5 mm, ale stwierdził, że pęcherzyków nie widzi w jajnikach, chociaż przy moich torbielach na jajnikach to może nie widzieć;/ kazał zrobić progesteron, żeby potwierdzić owu. Zrobię dopiero jutro, bo był weekend. Sama nie wiem co mam myśleć. Już swoje wyplakalam, że kolejny cykl nic, a teraz poczułam nadzieję, że może zdarzy się cud. Nie zauważyłam u siebie jakichś wyraźnych symptomów owu. Śluz podobny, ale chyba mniej rozciagliwy, no i tylko od kilku dni brzuch pobolewa jak na @ i ból pleców na dole. Dodam, że oprócz Clo pije inofem. Co myślicie? Czy jest szansa w tym cyklu? Co myśleć o tym usg? Poradzcie proszę.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 22:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ