X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Grube endokrynolog, brak pęcherzyków
Odpowiedz

Grube endokrynolog, brak pęcherzyków

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polka49 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tutaj nowa. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem. Proszę o poradę.
    Mam PCOS. Staramy się od czerwca. Jestem pierwszy cykl na Clo... 6.01 miałam pierwszy dzień @. Nie mogę wyznaczyć dni płodnych, ponieważ zazwyczaj mam cykle bezowulacyjne, raz na 3-4 pojawia się owulacja. Muszę obserwować śluz, żeby mieć pewność. Ten cykl oczywiście mam monitorowany. Na usg 14 dc gin stwierdził, że owu nie widzi i nie jest pewien czy będzie, endometium 10mm jakieś pęcherzyki niby widać, ale małe... Nie rozumialam tego do końca, ale stwierdziłam, że znów nic. Oczywiście noc wyplakana. Kazał przyjść za kilka dni. 18 dc doktor się bardzo zdziwił, bo okazało się, że endometium uroslo do 13,5 mm, ale stwierdził, że pęcherzyków nie widzi w jajnikach, chociaż przy moich torbielach na jajnikach to może nie widzieć;/ kazał zrobić progesteron, żeby potwierdzić owu. Zrobię dopiero jutro, bo był weekend. Sama nie wiem co mam myśleć. Już swoje wyplakalam, że kolejny cykl nic, a teraz poczułam nadzieję, że może zdarzy się cud. Nie zauważyłam u siebie jakichś wyraźnych symptomów owu. Śluz podobny, ale chyba mniej rozciagliwy, no i tylko od kilku dni brzuch pobolewa jak na @ i ból pleców na dole. Dodam, że oprócz Clo pije inofem. Co myślicie? Czy jest szansa w tym cyklu? Co myśleć o tym usg? Poradzcie proszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 22:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ