Forum W oczekiwaniu na owulację Grube endokrynolog, brak pęcherzyków
Odpowiedz

Grube endokrynolog, brak pęcherzyków

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • polka49 Nowa

Wysłany: 24 stycznia 2016, 22:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tutaj nowa. Nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem. Proszę o poradę.
    Mam PCOS. Staramy się od czerwca. Jestem pierwszy cykl na Clo... 6.01 miałam pierwszy dzień @. Nie mogę wyznaczyć dni płodnych, ponieważ zazwyczaj mam cykle bezowulacyjne, raz na 3-4 pojawia się owulacja. Muszę obserwować śluz, żeby mieć pewność. Ten cykl oczywiście mam monitorowany. Na usg 14 dc gin stwierdził, że owu nie widzi i nie jest pewien czy będzie, endometium 10mm jakieś pęcherzyki niby widać, ale małe... Nie rozumialam tego do końca, ale stwierdziłam, że znów nic. Oczywiście noc wyplakana. Kazał przyjść za kilka dni. 18 dc doktor się bardzo zdziwił, bo okazało się, że endometium uroslo do 13,5 mm, ale stwierdził, że pęcherzyków nie widzi w jajnikach, chociaż przy moich torbielach na jajnikach to może nie widzieć;/ kazał zrobić progesteron, żeby potwierdzić owu. Zrobię dopiero jutro, bo był weekend. Sama nie wiem co mam myśleć. Już swoje wyplakalam, że kolejny cykl nic, a teraz poczułam nadzieję, że może zdarzy się cud. Nie zauważyłam u siebie jakichś wyraźnych symptomów owu. Śluz podobny, ale chyba mniej rozciagliwy, no i tylko od kilku dni brzuch pobolewa jak na @ i ból pleców na dole. Dodam, że oprócz Clo pije inofem. Co myślicie? Czy jest szansa w tym cyklu? Co myśleć o tym usg? Poradzcie proszę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 22:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego