X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ile razy w cyklu może się przesunąć owu?
Odpowiedz

Ile razy w cyklu może się przesunąć owu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 2 lipca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zastanawiam się ile razy w cyklu może się przesunąć owulacja ? Czy może to być tyle razy, aż będzie miała w końcu sprzyjające warunki, żeby się odbyć czy musi w końcu być pomimo stresu czy czegoś co ją przesuwa. Mam taki problem , że jestem po poronieniu i ciągle się stresuje czy przyjdzie owulacja , a to jak na złość ją oddala w czasie . A wczoraj już miałam pozytywny test owulacyjny i znowu stres czy tym razem się uda. Dzisiaj już test negatywny i ciągle się gryzę czy mogła znowu się przesunąć, bo już raz w tym cyklu do niej nie doszlo :(

    Bellakawa lubi tę wiadomość

  • B_002 Autorytet
    Postów: 3675 3727

    Wysłany: 24 lipca 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olelka, musisz się uspokoić, to pozytywnie wpłynie na twój organizm.
    Stresując się niepotrzebnie może ci się podnosić poziom prolaktyny a to z kolei przeszkadza w owulacji.
    Wrzuć na luz i żyj, ciesz się życiem, a owulacja przyjdzie i ciąża też.
    Zauważ, że młode dziewczyny zachodzą w ciążę nawet jak nie planują, one się nawet nie zastanawiają czy mają owulację o czasie. Nie myśl że to już musi być ciąża, wiadomo że byś chciała, ale czasem wystarczy poczekać miesiąc czy dwa i cykl się może ureguluje jak będziesz spokojniejsza. Głowa do góry!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 09:00

    gg64zbmhxvebnkcj.png
    29.03.2019 [39+2] Zosia <3 2580g, 52cm, 10pkt, SN
  • Olelka Koleżanka
    Postów: 46 4

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem o tym, ale sama już nie wiem jak to zrobić. . Nawet jak nie myślę o ciąży tylko o jakimś błahym temacie to czuję taki stres, że aż brzuch boli. Podziwiam wszystkie kobiety, ktore starają się wiele lat. Jak ja pomyślę że niedługo będzie data kiedy powinnam rodzić, a ja nadal nie jestem w ciąży to już wariuje :/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ