X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację interpretacja wykresu pomocy:)
Odpowiedz

interpretacja wykresu pomocy:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 listopada 2012, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny prosze was o pomoc.
    Dziewczyny nie wiem co robić... Dziwna sytuacja wczoraj wstalam bardzo wczesnie i zmierzyłam temp o innej porze i zaznaczyłam opcje ignoruj ta temperaturę no i dzis mi wyskoczylo że owulacja wykryta na 25 ale jak dzis odznaczyłam ta temp bo pomyslalam ze nie była przecież zaburzona wyskoczylo ze oulacja jeszcze nie wykryta nie wiem co robić.... zawsze mierze okolo 9 a wczoraj 7 rano jak to interpretowac?
    Śluz mam dziś rozciagliwy bezbarwny wydaje mi sie ze plodny i teraz sama nie wiem czy owu juz była czy bedzie? czy sie nadal serduszkować czy nie?
    możecie zerknąc na mój wykres?

    Kasiek
  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 29 listopada 2012, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek, zawsze serduszkować ;-) Niestety nie potrafię wyszukać Twojego wykresu, ale przypuszczam, że owulacja pojawiła Ci się kreską przerywaną, więc gdy wpiszesz temperatury z kolejnych dni, prawdopodobnie Ci się przestawi na datę późniejszą.

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2012, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja niestety nie pomogę,bo sama jestem nowicjuszką w staraniach się o dziecko...choć to moje drugie staranie, z tym,że za pierwszym razem podejmowaliśmy po prostu próby kiedy chcieliśmy,nie mając wiedzy na temat kiedy jest większe a kiedy mniejsze prawdopodobieństwo :) teraz jest inaczej...tak czy inaczej trzymam kciuk za Ciebie :)

  • PolAnka Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 16 stycznia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    serduszkowac...

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 18 stycznia 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura zmierzona za wcześnie mogła być zaniżona w stosunku do tej, która została by zmierzona o zwykłej dla Ciebie porze. Dlatego w takim przypadku powinna zostać zaznaczona jako "zaburzona". Ovufriend bierze pod uwagę tylko niezignorowane temperatury i z wyznaczeniem owulacji czeka na 3 wyższe temperatury po skoku. Mogło więc być tak, że jak zignorowałaś temperaturę, to 3 tempki "dookoła" zignorowanej wskazywały na skok. Jak ją odznaczyłaś, to system wziął ją pod uwagę i stwierdził, że 3 wyższych nie było, bo ta jedna jest za niska. Istnieje prawdopodobieństwo, że owulację wykryje Ci za dzień lub dwa jak już znajdzie te swoje 3 wyższe :)

    Inna sprawa, że jak ovufriend wyznacza owulację, to zwykle jest już za późno na serduszkowanie. System stwierdza, że owulacja się ODBYŁA, a serduszkować powinno się ZANIM się odbędzie. Tak więc działajcie pilnie! A najlepiej to w ogóle się tym systemem nie przejmuj pod tym względem tylko kochajcie się jak macie na to ochotę i z przyjemnością :) Kochania się nigdy nie za dużo - spala kalorie, wzmaga wydzielanie endorfin i oksytocyny. Samo zdrowie :)

    Mam nadzieję, że rozjaśniłam co nieco :) Pozdrawiam!

    Marzena86 lubi tę wiadomość

  • kornelia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze serduszkować:)

    kornelia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ