X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak to jest?
Odpowiedz

Jak to jest?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 27 września 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:19

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 28 września 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz jakis wykresik ? :)
    calkiem mozliwe to byla ovu :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki ból może pojawić się nawet na dwa dni przed owulacją. Najważniejsza jest temperatura i śluz.

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 28 września 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:19

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 28 września 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam owulacyjny z dwoma miejscami po przecinku- kupiony na allegro :)
    pytaj,(chetnie pomogę- mozesz pod moim wykresem lub na priv) a zawsze ktos ci podpowie - kazda kiedys zaczynała :).
    ja siemienia nie używam, najlepiej zadaj to pytanie u zielarek na " starajace sie z pomoca medyczna" :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 29 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    00

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:19

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wyciągam jak zaczyna piszczeć:)z tym, że mój nie jest za dokładny bo ma 1 miejsce po przecinku (taki mam i wyszłam z założenia, że drugie miejsce nie zwiększy szans na zapłodnienie:))) Dziewczyny w większości używają z dwoma miejscami, ale u mnie temp. trzyma się aż do @ na wysokim poziomie więc właściwie i tak muszę czekać do @ z jakimkolwiek testem, bo wykres praktycznie zawsze daje nadzieję na ciążę, której do tej pory nie było. Pamiętaj żeby mierzyć od razu po przebudzeniu i o jednej godzinie. U mnie np. ma to bardzo duże znaczenie.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 3 października 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineskka wrote:
    Amelia dziekuje :-)
    A powiedz mi , mam juz wydrukowana karte obserwacji cyklu, mam termometr Gama i chce juz jutro rano zmierzyc tempe. Postanowiwlam mierzyc w ustach . Wzielam teraz na probe zmierzyc, termometr wyciagnelam do momentu pikniecia. Czy to prawidlowo?
    a ja wyjmuje dopiero po zakończeniu pikania i polecam mierzenie w pochwie, bo jest temperatura dokładniejsza.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ