X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak to jest z tą ovulacją dokładnie?
Odpowiedz

Jak to jest z tą ovulacją dokładnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniejka Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 31 marca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeden niedrożny jajowód ale jajnika oba sprawne. Zastanawia mnie jak to jest z owlacją wtedy... Co jeżeli ovulki są z tego jajnika, przy którym jajowód jest niedrożny? czy ovulki są naprzemian raz z 1 a raz z 2 jajnika czy np mogą być 3 pod rząd z tego samego? Oświećcie mnie proszę bo zgłupiałam :)

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguły z którego jajnika będzie owulka. Może być raz z jednego, a raz z drugiego, a może być kilka razy pod rząd z tego samego jajnika.
    Niestety w przypadku owulacji z jajnika przy niedrożnym jajowodzie nie ma szans na ciążę.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Paulik Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej może się znajdzie ktoras dziewczyna co mi pomoże :) otóż też mam niedrożny jajowód i ostatnio byłam na monitoringu owulacja była naprzemiennie raz prawy później lewy ten zatkany i niestety lekarka poszła na urlop i teraz nie miałam możliwości sprawdzić i tak się zastanawiam czy jeśli owulacja była znów z prawego to czy mogła mnie bardzo boleć ta lewa strona?a może znów lewa była no wiem wiem loteria nikt tam nie zajrzał więc ciężko stwierdzić coś tam zakłuło z tej prawej alenie tak mocno jak ta lewa strona. No pytam może ktoras też ma jeden niedrozny jajowód i jak to u wygląda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2018, 13:51

    Paulik
  • Izaw Autorytet
    Postów: 500 344

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulik wrote:
    Hej może się znajdzie ktoras dziewczyna co mi pomoże :) otóż też mam niedrożny jajowód i ostatnio byłam na monitoringu owulacja była naprzemiennie raz prawy później lewy ten zatkany i niestety lekarka poszła na urlop i teraz nie miałam możliwości sprawdzić i tak się zastanawiam czy jeśli owulacja była znów z prawego to czy mogła mnie bardzo boleć ta lewa strona?a może znów lewa była no wiem wiem loteria nikt tam nie zajrzał więc ciężko stwierdzić coś tam zakłuło z tej prawej alenie tak mocno jak ta lewa strona. No pytam może ktoras też ma jeden niedrozny jajowód i jak to u wygląda?

    Cześć Paulik. Zapytam jutro na monitoringu, ja mam podobnie w tym cyklu, lekarka potwierdziła że pęcherzyk wzrasta w prawym, ale ja miałam bardziej dolegliwości z lewej strony, chociaż jestem też po sono hsg w tym tygodniu (lewy jajowód z podejrzeniem niedrożności), więc być może dlatego też czułam tą lewą stronę mocniej. Ale zobaczymy jutro jak wygląda po owulacji, i dam znać. :)

    edit: u mnie nic się nie działo po lewej stronie, mimo bólu z lewej strony, potwierdzona owulacja z prawego jajnika.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 11:30

    Paulik lubi tę wiadomość

    27 lat
    9cs
  • Paulik Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 14 sierpnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaw dziękuje bardzo za odpowiedź! I bardzo się cieszę że dopytalas o to ! Ale dziwne co? Kurcze może ja też miałam jednak z prawej... Teraz czekam na okres gdzieś za tydzień mam dostać a co jakiś czas zakluje mnie prawa strona :D zwariowac można. To tym bólom nie mamy co wierzyć...

    Paulik
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ