X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak to jest z tym pikiem
Odpowiedz

Jak to jest z tym pikiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2021, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny. Pierwszy raz zaczęłam robić testy owulacyjne [allegro] Cykle mam nieregularne od 32-55. Ostatnia miesiączka 1 styczeń I tak 28 i 29 wyszły lekko różowe paski 30 i 31 niemalże identyczne jak testowa od 1 lutego negatywne. 28,29,30 💕 i od tego czasu dziwnie się czuję. Wczoraj bolał mnie brzuch i piersi [lewa bardziej] to 41 dc myślałam że dostanę okres. W sumie nigdy przed okresem nic mnie nie bolało no chyba, że to zasługa myo inozytolu, który zażywam od początku tego cyklu. Jeżeli wogóle doszło do owulacji to możliwe że test jest jeszcze negatywny od domniemanej owu 11-12 dni [test doz i quixx z Carrefour]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 15:01

  • Betelgeza Autorytet
    Postów: 310 161

    Wysłany: 12 lutego 2021, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Rozumiem, że masz na myśli test ciążowy negatywny? Z tego co sie orientuję ponoć można robić je nawet już tydzień po domniemanym zapłodnieniu, choć zaleca się w dniu spodziewanej miesiączki. Jeśli owulacja byla 31 to miesiączka powinna być około 15/02. Wydaje mi się, że test ciążowy mógłby być już pozytywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2021, 12:30

    klz9piqv2xhltk1y.png
  • MG92 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 15 lutego 2021, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę podpowiedzieć, że pozytywne paski lh (owulacyjne) wskazują że owulacja nastąpi od 24h do 48h albo i dluzej.
    Pomocna są wtedy bóle owulacyjne, uważa się, że od boli przyjmujemy również 24h do 48h na wystapienie owulacji.
    Mi osobiście zawsze wychodzą dwa pozytywne testy lh.
    Natomiast bóle dostaje po piku lh dopiero. Zawsze na ten czas planuje ginekologa, dzięki temu nie robię monitoringów, tylko gin podpowiada mi jak tam z jajeczkiem. Faktycznie u mnie potrzeba trochę więcej czasu na wzrost.
    Jeśli u Cb paski wyszły 30,31 to 1 lub 2 wypada owulacja wdg pasków. Postawiałabym tu też na ❤️ a nawet jeszcze kolejne 3 dni 3, 4, a nawet i 5. Ułatwieniem też będzie temperatura. Która w komecie owulacji albo mega spada, następne 3 dni wyższej temperatury powinny świadczyć o tym, że owulacja już była 🙂 u mnie to przynajmniej jak wygląda. Może coś pomogłam🙂

    Ja testuje 11 dpo testami facella paskowymi z rozsmana Wdg mnie są najczulsze. I jako jedyne wykrywają jak na razie wszystkie moje CB. Przy moich jiskich betach 15

    Jeśli sprawdzasz temperaturę to 16 dzień podwyższonej temperatury świadczy o ciąży, tutaj już powinny testy wychodzić wiarygodne, spokojnie 11dpo możesz śmigać na bete.

    Daj znać czy się udało ❣️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2021, 22:32

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ