Forum W oczekiwaniu na owulację Kiedy spodziewać się owulacji? Jak pogrubić endometrium?
Odpowiedz

Kiedy spodziewać się owulacji? Jak pogrubić endometrium?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M_ia Przyjaciółka

Wysłany: 1 marca 2017, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem pierwszy cykl po laparoskopowym usuwaniu gózów ( min. endometrialna torbiel) i wczoraj na wizycie lekarz powiedział, że pęcherzyk ma 16mm (12 dzień cyklu) i lada dzień pęknie i mamy się starać:) czy 16mm w 12dc to dobrze? Kiedy spodziewać się owulacji?
    Mam zażywać metformax3x1 + symfolic 2x1
    Kupiłam testy owulacyjne ale wczoraj były negatywne( bardzo słaba druga kreska).. poradźcie coś mam PCOS ale podobno po laparoskopii unormowały się jajniki i jest super, i endometrium mam 6mm, powiedział, ze jak na mnie to super-> co zrobić żeby je jeszcze pogrubić?
    Dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za chaos w moim poście ale sama nie umiem tego poskładać w jedną całość, jestem mega zaskoczona taką diagnozą;)

11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • An1 Znajoma

Wysłany: 2 marca 2017, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno czerwone wino pozytywnie wpływa na endometrium

An1
  • magdis Autorytet

Wysłany: 3 marca 2017, 14:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    M_ia na ovufriend jest cały wątek nt. poprawiania endometrium :)

f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego