Forum W oczekiwaniu na owulację Kiedy zacząć testować?
Odpowiedz

Kiedy zacząć testować?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karen21 Debiutantka

Wysłany: 23 lipca 2013, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli moje cykle są od 26 do 36 dni to kiedy najlepiej zacząć robić testy owulacyjne?

• alternatywa Autorytet

Wysłany: 3 marca 2014, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem od 13 (albo nawet od 12) dnia cyklu co najmniej do 18 dnia cyklu:)

aszka lubi tę wiadomość

[email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 marca 2014, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy 30 cyklu, testuje od 14 dc!

aszka lubi tę wiadomość

• Neyla Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mając cykle 38dniowe testowałam zawsze od 14 do 24dc.

aszka lubi tę wiadomość

62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 marca 2014, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram.

Neyla lubi tę wiadomość

• Gwiazdeczka27 Autorytet

Wysłany: 16 marca 2014, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, jedna z forumowiczek dała bardzo przydatnego linka z instrukcją, może Ci się przyda tak więc poniżej link :)

http://chemklin.sum.edu.pl/uploaded/Test%20owulacyjny.pdf

mhsvp07w3ex0n696.png
  • marl202 Przyjaciółka

Wysłany: 18 marca 2014, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz mowil ze książkowo zaczyna się testowac pomiędzy 11-13 dc jednak jak sie pojawia płodny sluz to należy zacząć bo juz może coś się dziać- i u mnie tak było w 8 dc juz rósł (10 mm) i później chodziłam co kilka dni az w 14 dc miał 20 mm

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.