Forum W oczekiwaniu na owulację Kłucie jednego jajnika-kiedy
Odpowiedz

Kłucie jednego jajnika-kiedy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 maja 2014, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

• *Sylwia Autorytet

Wysłany: 23 maja 2014, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuje kłucie w jajniku dobry tydzień przed owulacją. To nie sa bóle silne ale odczuwalne. Nie wiem czy tak ma być. Ja mam tak dopiero 2 cykl ;]

atdcanliv9ygvyve.png
    atdcx1hprp2ewink.png
  • sonce2000 Debiutantka

Wysłany: 4 czerwca 2014, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje tylko i8wyłącznie przez ok godzinę i jest to w dniu owulacji bezwzględnie

Zatrzymaj tę chwilę choć szybko płynie czas, a może się uda przeżyć ją jeszcze raz....
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego