X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Krótki cykl, wczesna owulacja
Odpowiedz

Krótki cykl, wczesna owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 15 maja 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Miałam wyznaczona owulke na usg na 12 dzień cyklu... faktycznie potem nastąpił skok tempki i faza lutealna trwała dokładnie 14 dni... czyli mój cykl miał 26 dni. Czy to powód do obaw ?... pierwszy raz tak mam krótko.. Badania hormonalne w normie..wręcz książkowo.. czy to znaczy że w następnym cyklu będę miała owulke zaraz po okresie czy jak ?..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 16 maja 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć,

    12dc to bardzo normalny termin owu, nie masz się czym niepokoić naprawdę. 26dniowy cykl to nie jest powód do obaw. twoja faza lutealna trwa dokładnie 14dni czyli też książkowo, więc nie szukaj kochana problemu gdzie go nie ma :)

    ile czasu się staracie?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ