Forum W oczekiwaniu na owulację Leczenie owulacji w UK
Odpowiedz

Leczenie owulacji w UK

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MSoH Nowa

Wysłany: 14 lutego 2017, 11:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmagam sie z brakiem owulacji, staram sie o dziecko juz 3 lata.
    Czy ktoras z Was ma jakies doswiadcznenie w leczeniu, skutecznym leczeniu cykli bezowulacynych w UK? Prosze o pomoc.

• irma37 Koleżanka

Wysłany: 20 lutego 2017, 00:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Doświadczenia nie mam, bo u mnie występuje owulacja. Ale próbowałeś ziół, podobno pomagają ojca Sroki nr 3. Poczytaj o tym, na forum Ovufriend był taki temat. Trzymam kciuki ❤

Irmina
  • Toonney Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2017, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MSoH ja lecze sie z cyklami bezowulacyjnymi w klinice leczenia niepłodnosci w uk jak cos chcesz wiedziec pisz :)

lMkbp1.png
    cv0ep1.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.