X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Leczenie owulacji w UK
Odpowiedz

Leczenie owulacji w UK

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MSoH Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmagam sie z brakiem owulacji, staram sie o dziecko juz 3 lata.
    Czy ktoras z Was ma jakies doswiadcznenie w leczeniu, skutecznym leczeniu cykli bezowulacynych w UK? Prosze o pomoc.

  • irma37 Koleżanka
    Postów: 64 18

    Wysłany: 20 lutego 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Doświadczenia nie mam, bo u mnie występuje owulacja. Ale próbowałeś ziół, podobno pomagają ojca Sroki nr 3. Poczytaj o tym, na forum Ovufriend był taki temat. Trzymam kciuki ❤

    Irmina
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MSoH ja lecze sie z cyklami bezowulacyjnymi w klinice leczenia niepłodnosci w uk jak cos chcesz wiedziec pisz :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ