X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Mierzenie temperatury w czasie okresu
Odpowiedz

Mierzenie temperatury w czasie okresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam może trochę głupie pytanie, ale…

    jak mierzycie temperaturę w czasie okresu? Chodzi oczywiście o pomiar robiony w pochwie.

    Wcześniej tego nie robiłam, a na noc lubię założyć dla pewności tampon i zastanawiam się czy to może jakoś wpłynąć na pomiar?
    A moze w ogóle nie mierzycie wtedy temperatury?

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 979 484

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierzę. Dopiero jak jest już tylko plamienie

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierze, ten pomiar nie jest istotny. Jak już tylko plamie to już zaczynam mierzyć. Czyli tka od 4-6dc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ