X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację miesiączka zamiast owulacji?
Odpowiedz

miesiączka zamiast owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1179 1390

    Wysłany: 25 października 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i będzie w stanie mi coś powiedzieć ;) Jestem w trakcie stymulacji Gonal f, w sobotę wg monitoringu powinna wystąpić owulacja (18 dc), ale od niedzieli wystąpiło krwawienie, średnio obfite. Możliwe jest, że prze stymulację tak cykl mi się rozregulował i to krwawienie jest miesiączką? Nie wiem, co o tym myśleć. Wizytę u lekarza mam dziś popołudniu, ale b. mnie stresuje ta sytuacja.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Mamuśka86 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 października 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc może masz za mała dawkę Gonalu poczekaj spokojnie (wiem łatwo się mówi ) na wizytę napewno lekarz Ci wszystko wyjaśni.Daj znać jak już będziesz po wizycie co lekarz powiedział.

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1179 1390

    Wysłany: 25 października 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i wysłałam sms do lekarza. Twierdzi, że to owulacja, ponieważ na piątkowym usg miałam widocznych 8 pęcherzyków i nieprawdopodobnej zaczęły one pękać. Mam być spokojna, a resztę wyjaśni mi na wizycie. Tylko trochę mnie to uspokoiło, bo i tak w głowie mi siedzi, że to krwawienie oznacza kolejny cykl stracony :(

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1179 1390

    Wysłany: 26 października 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intuicja mnie nie zawiodła, że coś jest nie tak. Doszło do hiperstymulacji jajników, pęcherzyków cała masa, brak owulacji. Czyli cykl stracony i to pewnie nie jeden, bo najpierw muszę dojść do siebie. Tracę już siły i nadzieję, że w końcu się uda.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ