X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację miesiączka zamiast owulacji?
Odpowiedz

miesiączka zamiast owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1143 1370

    Wysłany: 25 października 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i będzie w stanie mi coś powiedzieć ;) Jestem w trakcie stymulacji Gonal f, w sobotę wg monitoringu powinna wystąpić owulacja (18 dc), ale od niedzieli wystąpiło krwawienie, średnio obfite. Możliwe jest, że prze stymulację tak cykl mi się rozregulował i to krwawienie jest miesiączką? Nie wiem, co o tym myśleć. Wizytę u lekarza mam dziś popołudniu, ale b. mnie stresuje ta sytuacja.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Mamuśka86 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 października 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc może masz za mała dawkę Gonalu poczekaj spokojnie (wiem łatwo się mówi ) na wizytę napewno lekarz Ci wszystko wyjaśni.Daj znać jak już będziesz po wizycie co lekarz powiedział.

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1143 1370

    Wysłany: 25 października 2021, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i wysłałam sms do lekarza. Twierdzi, że to owulacja, ponieważ na piątkowym usg miałam widocznych 8 pęcherzyków i nieprawdopodobnej zaczęły one pękać. Mam być spokojna, a resztę wyjaśni mi na wizycie. Tylko trochę mnie to uspokoiło, bo i tak w głowie mi siedzi, że to krwawienie oznacza kolejny cykl stracony :(

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1143 1370

    Wysłany: 26 października 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intuicja mnie nie zawiodła, że coś jest nie tak. Doszło do hiperstymulacji jajników, pęcherzyków cała masa, brak owulacji. Czyli cykl stracony i to pewnie nie jeden, bo najpierw muszę dojść do siebie. Tracę już siły i nadzieję, że w końcu się uda.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ