X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Miovelia Nac
Odpowiedz

Miovelia Nac

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Viking Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 10 maja 2022, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak zażywacie Nac ( ja kupiłam z Miovelii) i zastanawiam się czy robic kurację 6 tygodni bez przerwy 3 tabletki czy według ulotki. Czytałam dużo również artykułów naukowych i lekarze przy pcos polecają brać przez cały cykl. Co uważacie

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 19 maja 2022, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomoge ale chcialam zapytac czy kazde to moze brac? Kupilam na wlasna reke robiac zakupy w aptece internetowej. Myslalam ze to zwykly suplement na poprawienie plodnoscia ale zastanawiam sie czy trzeba miec wskazanie do jego brania?

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 25 maja 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viking wrote:
    Dziewczyny jak zażywacie Nac ( ja kupiłam z Miovelii) i zastanawiam się czy robic kurację 6 tygodni bez przerwy 3 tabletki czy według ulotki. Czytałam dużo również artykułów naukowych i lekarze przy pcos polecają brać przez cały cykl. Co uważacie
    Po pierwsze to kup jakiś tańszy nac

    A odpowiadając na pytanie- warto brać cały cykl żeby wykorzystać potencjał nac.
    Możesz brać 600 mg cały cykl a w dni 3-7 dc 1200 mg podzielone na 3 dawki

  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 25 maja 2022, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natkurka wrote:
    Ja niestety nie pomoge ale chcialam zapytac czy kazde to moze brac? Kupilam na wlasna reke robiac zakupy w aptece internetowej. Myslalam ze to zwykly suplement na poprawienie plodnoscia ale zastanawiam sie czy trzeba miec wskazanie do jego brania?
    Generalnie to suplement
    Występuje w pożywieniu.
    Ma naprawdę sporo pozytywnych właściwości- nie tylko w kontekście płodności.

  • natkurka Autorytet
    Postów: 3085 1788

    Wysłany: 28 maja 2022, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti37 wrote:
    Generalnie to suplement
    Występuje w pożywieniu.
    Ma naprawdę sporo pozytywnych właściwości- nie tylko w kontekście płodności.

    Czyli warto go brac bez wzgledu na to czy owulacja jest czy nie bo to suplement tak

    ❤Starania od: Maj 2022:


    05.08.2022 - ⏸
    05.08.22 beta 49,99 mlU/ml
    08.08.2022 beta 237,7 mlU/ml

    27.04.2023🤱💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ