X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację mocne przyspieszenie cyklu
Odpowiedz

mocne przyspieszenie cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 maja 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie bo się zaczęłam gubić. Właśnie zaczęłam dzień po @. Dzień szybciej niż zwykle bo zawsze miałam książkowe 6dni z czego 2 ostatnie to plamienie. Teraz tylko 1-od wczoraj popołudnia nic nowego się nie pojawiło. Zastanawia mnie czemu pojawił się u mnie już śluz, taki, który pojawia się później (od 10-13dc) a teraz mam 6dc. Od samego rana wilgoć czuje :D Z ciekawości zbadałam szyjkę i jest zamknięta ale bardziej miękka niż twarda (przyznam sie badałam ja pierwszy raz więc mogę źle ją określać ;)). Pytanie czy mogłoby mi aż tak przyśpieszyć wszystko czy to tylko takie zabieranie się a i tak później wszystko będzie? Jakby było szybciej to ja sie nie obrażę :D ten weekend byłby bardzo sprzyjający :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 maja 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazało się jeszcze trochę plamienia. Śluz jest także wiec tym bardziej zgłupiałam ;) o co może chodzić? Zawsze miałam sucho kilka dni po @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2017, 09:47

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest 5 dzień cyklu mam jeszcze jakieś resztki plamienia i tez już śluz, w poprzednim cyklu nie miałam owulacji przynajmniej nie było nic widać na jajnikach żeby się zapowiadała.


    6db3605e33bba2644bd8743098cfa2e3.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 19:51

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ