X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację MOCNO SIE STARAMY!🌷🌸💕
Odpowiedz

MOCNO SIE STARAMY!🌷🌸💕

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 20 maja 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki :) ! Chciałam was zapytac jakie jest wasze zdanie na temat clostylbelgyt. Bralam to teraz 1 cykl. Dzis 12dc(a cykle mam ok 30dni) bo wcześniej niedojrzewal wgl pęcherzyki a progestegon tylko 9.300. Dzis pecherzyk 20mm!❤❤ 31.05-1.06 mam zrobic progestegon zeby zobaczyc czybyla owulka. Jeśli nie bedzie to wdrozymy Ovitrelle. Bralyacie Clo? W którym cyklu sie wam udało z tymi tabletkami? :)

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
  • uduchowiona Koleżanka
    Postów: 105 17

    Wysłany: 20 lipca 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka ja brałam bardzo bardzo dawno temu ale ja mam pcos i okazuje się ze przy pcos nie działa clo

  • KarolinaK1988 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 28 lipca 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy śluz płodny ( w dniach teoretycznie płodnych) świadczy o tym, że owulacja powinna nastąpić? Czy jest to jakiś wyznacznik?

  • JoannaWtl Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 lipca 2021, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Mnie udalo sie zajsc w ciaze z clostilbegyt + bromergon w 4 cyklu :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ