Forum W oczekiwaniu na owulację MOCNO SIE STARAMY!🌷🌸💕
Odpowiedz

MOCNO SIE STARAMY!🌷🌸💕

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miska997 Autorytet

Wysłany: 20 maja, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki :) ! Chciałam was zapytac jakie jest wasze zdanie na temat clostylbelgyt. Bralam to teraz 1 cykl. Dzis 12dc(a cykle mam ok 30dni) bo wcześniej niedojrzewal wgl pęcherzyki a progestegon tylko 9.300. Dzis pecherzyk 20mm!❤❤ 31.05-1.06 mam zrobic progestegon zeby zobaczyc czybyla owulka. Jeśli nie bedzie to wdrozymy Ovitrelle. Bralyacie Clo? W którym cyklu sie wam udało z tymi tabletkami? :)

30.09.2012 beta 154- ciąża pozamaciczna 💔
    2.09.2021- zabieg. (laparoskopia😥)
  • uduchowiona Koleżanka

Wysłany: 20 lipca, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka ja brałam bardzo bardzo dawno temu ale ja mam pcos i okazuje się ze przy pcos nie działa clo

• KarolinaK1988 Nowa

Wysłany: 28 lipca, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy śluz płodny ( w dniach teoretycznie płodnych) świadczy o tym, że owulacja powinna nastąpić? Czy jest to jakiś wyznacznik?

• JoannaWtl Nowa

Wysłany: 28 lipca, 23:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Mnie udalo sie zajsc w ciaze z clostilbegyt + bromergon w 4 cyklu :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego