X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację moje ciało oszalało
Odpowiedz

moje ciało oszalało

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej na temperaturach pytałam jezeli mamy niska temp ok 35,9 to czy owu moze buc przy 36.8 itd
    jestem w 12dc i w aplikacji na tel pokazuje płodne natomiast tutaj za killa dni a ze zobaczylam ciut śluzu zrobilam test owu i jesy druga kreska slabsza ale widoczna czy na wykresie to wpisać jako pozytywny czy nic nie zaznaczac?
    Dzisiaj mam wizytę u lekarza czy on bedzie widzial owulacje? Na pewno mu powiem o tescie po badaniu usg ;)
    dodam ze jestem pp usunięciu lewych przydatkow i tak od wczoraj mam podskorne bable w okolicy brody i koło nosa po prawej a ponoć strona na której występuje pryszczyca w te dni zwiastuje owulacje z jajnika ogólnie mdli mnie na zapachy dzisiaj ale to nie ciaza ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wykresie nie zaznaczaj pozytywnego testu, ale możesz zrobić notatkę na dole że tak Ci wyszedł. Możliwe, że jutro będzie pozytywny :) Mo kreska ciemnieje, aż w końcu jest identyczna, a potem ciemniejsza od kontrolnej, a potem znów słabnie. Z tym usg to nie wiem :) Jak dobry lekarz to może coś zobaczy ;) ja ostatnio byłam u 2 niezależnych i każdy widział co innego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oznaczylam ze sluz i pokazuje plodne teraz a pare dni pozniej tez ze plodne sa zaznaczone odpisalam pod wykresem, lekarz mowil ze przed jestem i pecherzyk widac dal mi te usg

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ