X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu Warszawa
Odpowiedz

Monitoring cyklu Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jesteśmy z mężem w trakcie starań o pierwsze dziecko.
    Chciałabym wybrać się na monitoring owulacji czy jesteście mi w stanie polecić jakieś miejsce, lekarza w Warszawie? Jak to wygląda cenowo? A może któraś z Was chodzila na monitoring na NFZ?


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • amb83 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam się do pytania bo też szukam...

    34 lata Hashimoto, TSH 5,54 - euthyrox 75, prolaktyna 1203! (norma do 493)
    25 miesięcy starań
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring na nfz oferuje szpital na starynkiewicza w poradni leczenia niepłodności, robią też inseminację na nfz. Można również wybrać się prywatnie do lek. pracującego na oddziale endokrynologii w szpitalu na karowej, to potem rano na oddziale na nfz robią monitoringi, tam też robią iui. Można również w klinikach leczenia niepłodności- koszt samego monitoringo to ok. 100 zł w zależności od kliniki i lekarza.

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 5 lutego 2018, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszt monitoringu w centrum leczenia niepłodności na Woronicz 31 -80zl

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
  • HopeandFaith Przyjaciółka
    Postów: 152 20

    Wysłany: 5 lutego 2018, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dodam jeszcze: nie polecam przychodni prywatnej na Nowym Świecie ( Przychodnia Ordynatorsko-profesorska ALFA).

    18cs
    Niedoczynność tarczycy ( TSH unormowane na 1,5)
    Hormony-ok, AMH-2,6, HOMA IR-2,06 ( bez leków)
    Diagnoza: cykle bezowulacyjne:/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ