Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring przed miesiączka?
Odpowiedz

Monitoring przed miesiączka?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Eftalia6 Nowa

Wysłany: 4 września 2018, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniłam ostatnio ginekologa i będąc u niego tak akurat wypadło, że byłam przed miesiączka.. Podczas USG dopochwowego stwierdził, że moje pęcherzyki sa słabe.. A z lewego jajnika chyba w ogóle nie ma owu. I musimy poobserwować, by zacząć symulację w przyszłości.. Wystraszył mnie.. Czy może stwierdzić coś takiego przed miesiączka? Myślałam że one mają przysrastac w pierwszej fazie cyklu.. Jak to jest?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ