Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz o plemnikach!

80% odpowiada źle - sprawdzisz się?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring w Warszawie i okolicach (ząbki, marki..)-polecicie coś i ike $ ?
Odpowiedz

Monitoring w Warszawie i okolicach (ząbki, marki..)-polecicie coś i ike $ ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pap86 Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety powiedzcie gdzie w Wawie i okolicach robicie monitoring cyklu i za ile?

Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2018, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię w Invimed, koszt 100 złotych.

• golonat Autorytet

Wysłany: 27 marca 2018, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za jedno usg, rozumiem? Ile ich trzeba? Nie ma problemu z dostaniem się na czas? Ile trwa wizyta?

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2018, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, za jedno usg, ja nie miałam problemu z dostaniem się na wizytę. Wizyta jest krótka, tyle co rozebranie się i sprawdzenie wielkości pęcherzyka i grubości endometrium. Ilość usg to sprawa indywidualna, zależy czy masz pęcherzyk, czy Ci rośnie.

• pap86 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2018, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, 100za 10min.. drogo. Ja gdzies tam w necie widzialam przychodnie w ktorych po 80zl bylo a najtaniej w cenniku znalazlam w Markach bo 150za pierwsza wizyte i po50zl za kolejne.

Szymonek jest z nami od 11.09 :) 3490gram, 57cm, 10pkt
    f2wl9vvjamwjvsgw.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2018, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to trzeba mieć czas na dojazdy do Marek, a może być tak, że w cyklu wystarczą 2 wizyty, i tak wyjdzie 200 złotych.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ