Forum W oczekiwaniu na owulację niski estradiol w 13dc
Odpowiedz

niski estradiol w 13dc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • czekajacanacud1 Autorytet

Wysłany: 2 listopada 2016, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie odebralam dzis wybiki estradiolu dzis jest moj 13dc. cykle niereguralne ost cykl 30dni. estradiol wyniosl 32 natomiast w 5dc tylko 11:(
    faza fok 21-251
    srodek cyklu 38-649
    faza lut 21-312
    jestem zalamana widze ze cykl jest bezowulacyjny..w poprzednim badaniu na 6dni przrd okresem wyszlo mi 201...
    dodam ze mam probkemy z prolaktyna ktora lecze. w 5dc robilam badanie lh i fsh wyszlo 1.95 i fsh 3.11:( prosze o jakas rade...

6sutskjolve431gm.png
  • anetk89a Przyjaciółka

Wysłany: 26 grudnia 2016, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    witajcie odebralam dzis wybiki estradiolu dzis jest moj 13dc. cykle niereguralne ost cykl 30dni. estradiol wyniosl 32 natomiast w 5dc tylko 11:(
    faza fok 21-251
    srodek cyklu 38-649
    faza lut 21-312
    jestem zalamana widze ze cykl jest bezowulacyjny..w poprzednim badaniu na 6dni przrd okresem wyszlo mi 201...
    dodam ze mam probkemy z prolaktyna ktora lecze. w 5dc robilam badanie lh i fsh wyszlo 1.95 i fsh 3.11:( prosze o jakas rade...

Hej, Mój estradiol jest też bardzo niski :(
    7 dc. 34
    12 dc. 40
    21 dc. 36
    Przyjmuję zastrzyki przed inseminacją co tydzień mam zwiększaną dawkę, ale nic się nie rusza, jestem przerażona. Myślałam, że szybciej zobaczę wzrosty, a tu nic :(

Problem: PCOS.!
    IVF (1) Marzec 2017- Punkcja 11.03; Transfer 14.03 'A8'; Beta-HCG 25.03 '95'; 27.03 '216.50' :(
  • Jeheria Autorytet

Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchajcie jak mam cienkie Endometrium 5 mm po owulacji to wina estriadolu? Owu była potwierdzona przez monitoring.

1usaj44j3wyrhjnw.png
    Starania od sierpień 2016
    Mutacja Leiden hetero, Hashimoto, IO, endometrioza I st., cienkie endometrium, MTHFR A1298C hetero, PAI hetero
    HSG ok, histero ok, kariotypy ok, nasienie ok
    10.08.19 punkcja - 17 pęcherzyków, 6 zapłodniono, 6 zarodków dotrwało do 3 doby
    13.08.19 transfer 9a, endometrium 7,6 mm,
    na zimowisku 5❄️: 4ab, trzy 3bb, 1bb
    beta 9dpt=61, prg 202
    beta 11dpt=159
    beta 15dpt=985, prg 242
    24 dpt ♥️
    10.05.2020 Maciej jest już z Nami :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego