Forum W oczekiwaniu na owulację niskie temp+dziwna @ + brak owu?
Odpowiedz

niskie temp+dziwna @ + brak owu?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • firanki na duszę Autorytet

Wysłany: 26 września 2014, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    zerknijcie proszę na mój wykres. Cykle mam średnio 30-dniowe, owu zazwyczaj 14-16 dzień. Dziś 18 dzień cyklu - temperatury ciągle niskie, testy owu negatywne, śluz dziś na pewno niepłodny, jakichkolwiek objawów owu brak. A w dodatku miesiączka była bardzo dziwna - 1 dzień bardzo delikatnego krwawienia a pozostałe to już tylko minimalne plamienie.
    Czy miałyście kiedyś podobnie?

uwo93e3kxvexoenv.png
  • AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 28 września 2014, 12:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może był to cykl bezowulacyjny, stąd też taka miesiączka.

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!
    08.2021 - biopsja endometrium po leczeniu ureaplasmy

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 września 2014, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jakby poszło w górę. A jaki miałaś poprzedni cykl? Jakieś proszki/zabiegi? Jakie miałaś zwykle miesiączki? Też tak mało obfite?

Wysłany: 28 września 2014, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK, dzięki za odpowiedź.
    Poprzedni cykl książkowo. Wyraźnie niższe temperatury w I fazie i wyższe po owu.
    Dodatkowo wszystko wskazywało, że owu była - testy dodatnie, ból jajnika, masa rozciągliwego śluzu no i temperatury.
    Tak skąpej miesiączki nie miałam nigdy.
    Ciekawe, co termometr jutro pokaże.

uwo93e3kxvexoenv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2014, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jest ładnie do góry.

Ja tylko raz miałam bardzo dziwny, odbiegający od wszystkich okres. Jak 2 miesiące później poszłam do lekarza okazało się, że mam torbiel. I tylko bez paniki! Ale ja bym poszła na USG. Ale najpierw bym poczekała czy coś wyszło z tego cyklu bo wykres wygląda ładniutko :*

Powodzenia!

Wysłany: 30 września 2014, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KMK,
    dziękuję Ci za odpowiedź.
    Panikować nie będę :) a do gina i tak chodzę regularnie, więc pewnie umówię się po miesiączce.
    Dzięki, buźka ;)

uwo93e3kxvexoenv.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego