Forum W oczekiwaniu na owulację Ovarin - policystyczne jajniki
Odpowiedz

Ovarin - policystyczne jajniki

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sonia94 Autorytet

Wysłany: 18 września 2017, 18:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, 14 Sierpnia zdiagnozowali u mnie PCOS. Od tamtego dnia biorę Ovarin.
    Chciałabym zapytać jakie u Was były odczucia związane z braniem tego suplementu..
    12 września dostałam kłujących bóli lewego jajnika i zastanawiam się czy może to być owulacja ( tak szybko by zadziałało?) Wizytę u ginekolog mam dopiero 6 Października..

Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 21 września 2017, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam i zero roznicy. Teraz zaczelam z inofolikiem. W przeciwienstwie do ovarinu widzę od razu roznice, tylko jeszcze nie wiem jak to bedzie i czy idzie w dobrą stronę. Opinie są bardzo dobre, ale jak to ze wszystkim. Nie na kazdego zadziala.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 26 września 2017, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Ovarin i Inofolik razem,tak zalecil mi lekarz ale tylko przez jakis czas i teraz kazal mi zostac tylko przy Ovarinie.

Czekamy...
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 26 września 2017, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorki za glupie pytanie. Nie ogarniam tych miniaturek. Czy pod moim postem widac bierzacy wykres? Czy wczesniejszy zakonczony?

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 września 2017, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE, widać bieżący wykres

Karina 027 lubi tę wiadomość

• Butterfly23 Przyjaciółka

Wysłany: 7 listopada 2017, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę Ovarin już od kilku miesięcy. Nie widzę żadnej różnicy, z tym, że mam owulacje, ale nie wiem czy po ovarinie, czy po ziółkach o. Sroki.

Niedoczynność, hashi, IO, MTHFR, hiperprolaktynemia, PCOS, hiperinsulinemia
    05.2019: IUI 😞
    01.2020: Laparoskopia✔️
    Histeroskopia z chromotubacją✔️

HOMA-IR: 4,07 glucophage 1000 2x1
    TSH: 1,8

03.2020- pierwsza naturalna owulacja od 2,5 roku 👍
    04-09.2020- starania na naturalnych cyklach
    10.2020- Puregon/ acard 75/ ovitrelle/ progesterone/ folian 400
    10.2020- IUI 😞
    Puregon/ acard 150/ folian/ wit. B12/ żelazo/ ovitrelle/ progesterone
    05.12.2020- Puregon/ acard 150/ folian/ ovitrelle/ luteina 200
    🦠
    01.2021
    Leki + suplementy
    Naturalna owulacja
    ❔Szpital- diagnostyka hormonalna
    ———————————
    -7kg
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego